Wpis z mikrobloga

@UszneStopery: @sargento:
za duże są!
na zimę zazwyczaj używamy inne buty niż latem/wiosną...

z doświadczenia - buty muszą być ściśle dopasowane bo się ubijają. za duże powodują dyskomfort - klapanie nogi w środku.
  • Odpowiedz
@UszneStopery: ten dopisek, często pojawiający się na stronach, by zamawiać 1nr większe wynika z tego, że shimano robiło bardzo ciasną rozmiarówkę swego czasu (nie wiem czy robią nadal) i faktycznie ciężko było się w te buty wbić (zwłaszcza dość wąskie były)
  • Odpowiedz
@siona: chyba dalej robią małą rozmiarówkę, jakiś miesiąc temu mierzyłem RC3, normalnie 44-45 noszę, a w Shimanio 46 było ciasnawe (w sensie niby noga weszła ale był dyskomfort), a 47 nie było na sklepie
  • Odpowiedz
@Dziaku: taaaaa
oni mają wąskie buty ale dobrze się rozłażą. swoją drogą - małe męskie świetnie pasują kobietom - żona jeździ i bardzo zadowolona.

japońce generalnie tak mają - właśnie oddałem civica - strasznie malutkie fotele w nim są i to we wszystkich wymiarach, łącznie z krótkim siedziskiem.
  • Odpowiedz
@UszneStopery: jeśli możesz mocno ścisnąć kostkę i ci nie lata, tak samo stopa nie lata góra dół to możesz jeździć w większych. Zawsze możesz wrzucić druga grubsza wkładkę i założyć skarpetę grubsza. Najważniejsze żeby stopa w bucie nie latała góra dół i przód tył
  • Odpowiedz