Wpis z mikrobloga

Odnośnie ostatnich wpisów o tym jak spółka TERG (czyli sklepy Media Expert/Electro/Avans) wysyła klocki #lego - więcej info tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/56949145/widze-ze-grupa-terg-media-expert-electro-avans-moc/202753839/#comment-202753839

Przed chwilą odebrałem dwie paczki ze stranger thingsami od prawilnego sklepu @al_to - zdjęcia przesyłek wrzucam w komentarzu.

Proszę państwa. Ja, kupując klocki lego przez internet takiego pakowania oczekuję od sklepu. Wielki karton (tak około 60x70x80 cm), cały po brzegi wypełniony wypełniaczami, a klocki jeszcze dodatkowo owinięte folią bąbelkową. Drugi karton to klocki dwa razy owinięte folią bąbelkową, również super zapakowane. Dzięki takiemu zapakowaniu, w transporcie nic w środku nie lata ani nie obija się. Klocki po wyciągnięciu z pudełka wyglądają jak ze sklepu.

@Media_Expert uczcie się od najlepszych skoro chcecie handlować na tym rynku. Ceny macie bardzo dobre, ale zacznijcie pakować te przesyłki porządnie. Gdy wysyłacie komuś pendrive/dysk/telefon/płyty cd/książki to przecież pakujecie to do dodatkowego kartonu - dlaczego nie możecie robić też tak z klockami lego?
KonfesjonalToTakieDziwneSlowo - Odnośnie ostatnich wpisów o tym jak spółka TERG (czyl...

źródło: comment_1618909775qGUQkbsYptzjaKHs2vwikZ.jpg

Pobierz
  • 17
@OldBiker: te czarnobiałe to jak do pakowania telewizora, taki gruby i sztywny papier. Mega solidny karton. Moim zdaniem też przesadzili, ale wolę w tą stronę niż by mieli wrzucić tylko w folię. Pudełko jest dużo mniejsze niż przesyłka, dlatego jak zobaczyłem kuriera to pomyślałem - co oni pralkę mi wysłali? Dopłaciłem do obu paczek około 30 zł więcej niż od ME/Avans no i jestem bardzo zadowolony.