Wpis z mikrobloga

Pięknie, prawaki mają ubaw, po prawie dwumetrowy, 125 kg facet znokautował... nieuzbrojoną 11 letnią dziewczynkę. Przecież z łatwością mógł ją zabić, gdyby uderzyła głową w ten słupek. Ja rozumiem poszarpać gówniarza, który wyskakuje z bronią (jest w gorących), to realne zagrożenie. Ale na pewno nie nieuzbrojone dziecko, przeciw wielkiemu kolesiowi, który waży 125kg. Ten facet to David Steven Bell. Sędzia skazał go na karę 60 dni w zawieszeniu i 12 miesięcy bez nadzoru w zawieszeniu. Nie bronię BLM, ani nigdy nie pochwalałam tego, co się tam dzieje i co oni odwalają, ale #!$%@? bez przesady! Uprzedzę pytanie, co miał w takim razie zrobić? Odejść!

źródło: https://www.blacknews.com/news/david-steven-bell-white-man-punched-11-year-old-black-girl-sentenced-probation/
#bekazprawakow #patologiazewsi #urojeniaprawakoidalne
Pobierz
źródło: comment_1618860535HU1vCeeWN0qJRgEL3wwNsq.jpg
  • 206
@xandra: @CocoJamboolin: Nie atakowal, tylko sie bronil. Nie ma znaczenia napastnik, ani broniacy sie.

Co z tego ze dziewczyna/kobieta? Potrafia byc bardziej bezwzgledne od mezczyzn.
Co z tego ze 11 latka? Moze czas byscie wychowywaly swoje bachory, a nie hodowaly jak prosiaki.
Przeciez wedlug prawakow, kazdy uzbrojony bialy mezczyzna ma prawo zabic kolorowego chociazby za krzywe spojrzenie. Tak samo czarni ktorzy 10 lat temu puscili baka w miejscu publicznym, tez powinni miec sie na bacznosci, bo policjant bedzie mial prawo przydusic go kolanem do uduszenia
@Hepburn: Ja akurat wystartowałabym do takiego zbira jak ty z gazem, mam fajny pieprzowy w żelu, zero zagrożenia dla innych :) Potem kop w jaja i na koniec w twarz, żebyś się nauczył, że do lasek się nie fika, jak się nie ma przynajmniej dwóch metrów wzrostu i 80kg przewagi :) Choć kolejność w sumie mogła by być inna, najpierw unik, podcięcie, kopniak w bok głowy, nie za mocno, szkoda mieć
@xandra A wiadomo co się stało? Był jakiś konflikt między nimi czy o co chodzi? Czy facet jest psychiczny i chodzi po ulicy i zaczepia obcych aby ich popychać.?
@xandra Dobra widziałem filmik. No nie dziwię się, że małolaty dostały. Agresja w stosunku do faceta i popychanie, otaczanie go to nie było mądre. Choć oczywiście facet mógł nie wiem popychać je zamiast strzelacie pysk. Ale skala reakcji to oddzielna sprawa od tego, że w ogóle reakcja była zasadna.
Ja wiem, że kobiety są od dziecka uczone, że mogą być agresywne i nikt ich nie uderzy bo kobiet się nie bije -
@xandra: Wytłumacz mi co chciało osiągnąć to dziecko rzucając się z łapami na tego wielkiego konia? Każdy normalny człowiek wie, że jak ktoś startuje do niego z łapami to nie jest już kobietą, dzieckiem, kolegą a staje się zwyczajnie rywalem.
Może lubisz nadstawiać drugi policzek nie wnikam, ale są momenty kiedy nawet Budda się #!$%@? i użycie siły bywa zasadne.
Gdzie jest dzicz, miłe słowa i głaskanie po główce nie działa.
@Variv: Buuu, bardzo groźna jedenastolatka! Dobrze, że automatu nie wyciągnął i nie pojechał serią, taka była groźna! Co tam automat, działo od razu albo helikopter bojowy z rakietami!

@ManiacTeam: Skala reakcji była absolutnie niewspółmierna i użytej siły do zagrożenia i to użytej w najgorszy i najgroźniejszy dla życia sposób. Mógł ją strzelić w policzek, myślisz, że by się na niego potem rzuciła jak harpia? Popłakałaby się i tyle. Albo poszarpać
@xandra Czyli co jak ktoś jest słabszy fizycznie to może atakować silniejszych fizycznie od siebie? XD
To jak ktoś jest wysoki to nie ma już swoich praw do nietykalności? Nie może odczuwać leku, stresu, poczucia zagrożenie? Przecież to zwykła dyskryminacja ze względu na fizyczność i podwójne standardy. Ostatecznie liczą się czyny. Facet zareagował zbyt nerwowo ale to nie on był strona agresywną w tej sytuacji. Całkowite pominięcie zachowania tych agresywnych jednostek dość
@xandra: Nie. Jeśli ktoś atakuje, MUSI się liczyć z konsekwencjami ataku.
Po drugie w tego typu sytuacjach działa się szybko i instynktownie. Nie ma czasu na analizowanie czy dać klapsa, czy pociągnąć za włosy, czy dać zwyczajnie w zęby. Zasadą jest unieszkodliwienie napastnika szybko i skutecznie.
@xandra: Potem kop w jaja i na koniec w twarz, żebyś się nauczył, że do lasek się nie fika, jak się nie ma przynajmniej dwóch metrów wzrostu i 80kg przewagi :) Choć kolejność w sumie mogła by być inna, najpierw unik, podcięcie, kopniak w bok głowy, nie za mocno, szkoda mieć takiego patałacha na sumieniu, następnie gazem i czekamy na bagiety xD Albo zrobić unik, wykorzystać siłę ciosu robiąc skręt tułowiem
@BursztynowySuovik: Po pierwsze to nie małpy, po drugie było ich trzy, przy czym dwie się praktycznie nie stawiały, to on je popychał, po trzecie one nie stanowiły dla takiego wielkiego typa ŻADNEGO realnego zagrożenia poza drobnymi otarciami naskórka, a typ mógł gówniarę zabić. Tylko cudem nic wielkiego jej się nie stało.

@Variv: I co mogła mu zrobić, że zdecydował się na cios, który mógł zabić? Mówimy o dziecku do ciężkiej
@xandra "unik, wykorzystać siłę ciosy robiąc skręt tułowiem i walnąć w krtań łokciem" to technika samoobrony którą każda laska powinna znać? Proszę Cię, tylko nie opowiadaj tego koleżankom bo będzie więcej takich "ofiar" jak na filmiku...
@xandra: Skoro mówimy o dziecku, to te dziecko nie ma instynktu samozachowawczego? Że nic mu nie grozi za wystartowanie z łapami do dorosłego? Że jest nietykalne? No sorry coś tu zawiodło i to poczynając na wychowaniu tego dziecka kończąc na twojej logice.
@ManiacTeam: Tak jak wspomniałam wcześniej po pierwsze, nie myślała racjonalnie jak to dziecko i nie spodziewała się tak niewspółmiernie agresywnej reakcji typa, po drugie, najwyraźniej nikt dorosły jeszcze jej nie skrzywdził w tak brutalny sposób.
@xandra Napisałem, że jego reakcja była przesadzona. Ale nadal etycznie prawo do obrony mial bo jednak był atakowany.
Nadal nie bierzesz pod uwagę poczucia zagrożenia, lęku i stresu osoby atakowanej. To, że która jest duży nie znaczy, ma być idealna ostoja spokoju w każdej sytuacji. - Tak niestety to nie działa. Nie będzie problemu jak ludzie nie będą przekraczać nietykalności innych ludzi.
@xandra: Weź nie #!$%@?. Typ był okrążony przez patologiczną młodzież, równie dobrze mogła któraś taka "dziewczynka" dźgnąć go kosą i go dosłownie #!$%@?ć. Wygrał jego instynkt przetrwania, rozgromił tłum.
@xandra: po tym krótkim filmiku ciężko ocenić kto tam zaczął i jak wyglądała sytuacja. Ale jeśli dziewczyna go atakowała, to po tym odepchnięciu powinna jej zapalić się czerwona lampka, że nie ma żadnych szans. Jeśli atakowała dalej to dlaczego miałby się nie bronić? Do tego 11 latka z makijażem może wyglądać na znacznie starszą
@ManiacTeam: To mogła być jej ostatnia lekcja i dobrze o tym wiesz, tylko usilnie starasz się ignorować. Tyle, jeśli chodzi o rozwój społeczny i cywilizacyjny ludzkości. A jakby miał maczugę, to co? Jebną by ją nią w łeb?

@Variv: No tak, dziecko mnie atakuje. Nie ma noża, nie ma pistoletu, próbuje popychać, a co tam, jebnę w ryj, jak równego sobie... Poza tym, on je też popychał.

@Shatter: Tak,
@xandra Nóż może mieć w kieszeni i wyjąc go w każdej chwili. Jak już tak dywagujemy.

Jak go otoczyli i popychali to wiadomo, że też je popchnął. Co miał stać jak kolek? Gdyby nie był otoczony być może nie zareagowałby tak nerwowo. Tak nawet nie miał gdzie się przesunąć.Choć ja na tego miejscu raczej starałbym się #!$%@? (choć, że są jakiej okoliczność, które mu to uniemożliwiały np. był z kimś kimś)
To byli tylko gapie, atakowała (albo i nawet odpychała) go tylko jedna dziewczynka, on popychał dwie inne.


@xandra: A co on się z nimi wszystkimi umawiał że Ci tylko się patrzą i ma solo z dziewczynką? Dla niego oni wszyscy byli agresywni i każdy mógł wyskoczyć z tłumu i mu coś zrobić.

Ciekawe od kiedy jedenastolatki noszą noże?


Od kiedy jarają szlugi, ćpają i chleją alkohol. Siedzisz w bezpiecznej Polsce i
@przeor22: To połowie wykopków z tego i tamtego wpisu trzeba spuścić #!$%@? za popieranie drastycznej i nieadekwatnej przemocy wobec nieletnich.

@Variv: Pisałam na górze, dać plaskacza, skutecznie popchnąć, żeby się przewróciła, szarpnąć za włosy, wykręcić rękę, popłakałaby się i koniec zajścia. A on próbował ją zwyczajnie zabić, bo chyba zdawał sobie sprawę, że taki cios może się skończyć tragicznie? Nie miał 11 lat, prawda? Jakby miała jakiś nóż, to użyłaby
@xandra: Ale kombinujesz, żeby wyszło na twoje. Nie, nie wyjdzie na twoje bo bronisz bezmózga, którego rozwój społeczny oraz cywilizacyjny stanął w miejscu. Dziwię się, że dość ogarnięta ( jak mi się wcześniej wydawało) różowa broni patoli kompletnie nie myślącej o tym, co robi tylko dlatego, że ta patola ma dziurę między nogami.
Tłumaczę ci ostatni raz. Atakowany MA PRAWO się bronić WSZELKIMI dostępnymi środkami przed napastnikiem. Tak samo jak ja
@ManiacTeam: Jestem ciekawa jakie ty miałeś pojęcie o życiu w wieku 11 lat, że tak cwaniakujesz? Spodziewał byś się tak nieadekwatnej reakcji po tym jak próbowałbyś popchnąć tak wielkiego typa, podkreślam próbował, bo szanse jakiegokolwiek powodzenia są zerowe. Przypominam, że on je też popychał. Tak więc zdawałbyś sobie chyba sprawę, że nic mu nie zrobisz, więc to nawet nie atak. Bardziej akt bezsilności. Więc nie rób fikołków, nie wyjdzie na twoje.