Wpis z mikrobloga

Jazda po farmach wiatrowych jest mega dziwna, szczególnie jak sie ma odrobinę wyobraźni :D
Ogólnie czułem się trochę jak w "Wojnie Światów" H. G. Wells'a - te wiatraki wydają koszmarne, "martwe" dźwięki jak się kręcą - takie "Łuuuuuuu-cisza-Łuuuuuuu" jak maszerujące trójnogi z Marsa - a dobiegające odgłosy syreny i okazjonalnych wybuchów z okolicznego kamieniołomu sprawia wrażenie bycia na wojnie :D

To, plus totalna samotność w tym kompletnie bezludnym miejscu daje naprawdę niezwykłę wrażenie lol - dla spotęgowania efektu wrócę tam jak bedzie mgła i nagram video :D

Poza tym , farmy wiatraków to najlepsze miejsce na szybki gravel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rower #gravel #szosa #pixel4a #szkocja
ijones - Jazda po farmach wiatrowych jest mega dziwna, szczególnie jak sie ma odrobin...

źródło: comment_1618840246MDW3G4bmyRgEWDfStdJz1C.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
lokalnych Anglików


@Orbiter01: Szkotów ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) , nie spotkałem się, chociaż gdybym ich nazwał "Anglikami" to mogłoby być nieciekawie lol

Ale serio to nie , i nawet często zdarza mi sie pogadać z lokalsami przy okazji "coffee stop" , reagują generalnie spoko, szczególnie dobrze gada się ze staruszkami bo oni czasem pamiętają jak w okolicy stacjonowali Polacy
  • Odpowiedz
@Don_Artur: Od siebie, jako posiadacza Pixela 5 mogę powiedzieć, że telefon jest przezajebisty. Nie doświadczyłem ani jednej ścinki, bateria trzyma cały dzień i kilka godzin dłużej. Od zakupu w październiku nie miałem ani razu problemu z brakiem baterii, bo telefon w pracy często ląduje na ładowarce bezprzewodowej. Gdy tej jednak nie mam pod ręką, bateria trzyma bez problemu od rana do wieczora. Przy poprzednim telefonie (Xiaomi Mi Note 3) jak
  • Odpowiedz
@ijones: tam gdzie mieszkam i jeżdżę jest dość sporo tych wiatraków. Z nie do końca zrozumiałych dla mnie powodów czuję się dość dziwnie w takich miejsach gdy jeżdżę tam sam, tak więc podzielam odczucia.
  • Odpowiedz
@cormacson: Hehe, Szkoci sie sami chyba nie mogą "przyzwyczaić" bo często się nie mogą między sobą dogadać ( ͡° ͜ʖ ͡°) - Ale ogólnie jest ok , jak obracasz się między ludźmi na poziomie to oni się "dostosują" jak widzą że masz problem ze zrozumieniem i mówią wyraźniej. Ja się już przyzwyczaiłem :D
  • Odpowiedz
@ijones: czy w ogóle używasz dolnego chwytu? A jeżeli nie to czy baranek ma sens na przełaje? Zastanawiam się nas jakimś crossem ale nie czuje zastosowania baranka poza wyglądem.
  • Odpowiedz
@yetix: Myślę że tak , bardzo często używam - zresztą nie jeżdżę tylko przełajami , mam też dość dużo asfaltu w "diecie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale generalnie tak , przydaje się, nawet choćby z tego powodu żeby zmienić sobie chwyt i pozycję na długiej trasie :)
  • Odpowiedz