Wpis z mikrobloga

Jazda po farmach wiatrowych jest mega dziwna, szczególnie jak sie ma odrobinę wyobraźni :D
Ogólnie czułem się trochę jak w "Wojnie Światów" H. G. Wells'a - te wiatraki wydają koszmarne, "martwe" dźwięki jak się kręcą - takie "Łuuuuuuu-cisza-Łuuuuuuu" jak maszerujące trójnogi z Marsa - a dobiegające odgłosy syreny i okazjonalnych wybuchów z okolicznego kamieniołomu sprawia wrażenie bycia na wojnie :D

To, plus totalna samotność w tym kompletnie bezludnym miejscu daje naprawdę niezwykłę wrażenie lol - dla spotęgowania efektu wrócę tam jak bedzie mgła i nagram video :D

Poza tym , farmy wiatraków to najlepsze miejsce na szybki gravel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rower #gravel #szosa #pixel4a #szkocja
ijones - Jazda po farmach wiatrowych jest mega dziwna, szczególnie jak sie ma odrobin...

źródło: comment_1618840246MDW3G4bmyRgEWDfStdJz1C.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Primawer: Właśnie widziałem wiele razy wpisy z tym tagiem , nie do końca rozumiem jak to działa ale zbadam dokładniej dziś wieczorem ( bo widze że wpisy są dodawane za pomocą jakiegoś skryptu )
  • Odpowiedz
@ijones Rowerowy równik to akcja, w której wspólnie pokonujemy na rowerach (bez wspomagania np e-bike) jak największą ilość kilometrów w ciągu roku.
Przed dodaniem pierwszego wpisu koniecznie przeczytaj regulamin na naszej stronie statystyk:
https://rowerowyrownik.tk/
Super zdjęcie, kilometrów Mirku!
  • Odpowiedz
"Łuuuuuuu-cisza-Łuuuuuuu" jak maszerujące trójnogi z Marsa

@ijones:
Dziwne że je słyszałeś, chyba stojąc :)
Bo jadąc, to zawsze szum wiatru koło ucha i opon zawsze je zagłusza.
  • Odpowiedz
masz jakiś filmik z tego przejazdu co by można posłuchać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@severh: @artem17: Nie , ale nagram nast razem ! ( właśnie żałuję że nie filmowałem
  • Odpowiedz
@Don_Artur: Bardzo polecam , nie mogę powiedzieć złego słowa o tym telefonie .

Bateria mnie satysfakcjonuje w 100% - trudno mi się wypowiadać konkretnie bo nie przeprowadzałem żadnych testów - ale nigdy się nie poddał w jeden dzień ( hotspoty, bluetooth , gps tracking )
Poza tym ewentualne "podładowanie" jest bardzo szybkie.
  • Odpowiedz