Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Witam w ten piękny poniedziałek wszystkich Mirków i mirabelki z tagu #wislakrakow
Wiadomo jakie nastroje panują ostatnio jeśli chodzi o nasz zarząd, sztab trenerski i piłkarzy, ale to co dzisiaj się wydarzyło od rana pokazuje mi tylko jak mądrze działa nasz zarząd i jak dużą niespodziankę nam szykują ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po pierwsze PRIMO, utworzenie SuperLeague, wiadomo nie jesteśmy założycielami, ale myślę że jedno z tych 5 miejsc jest przewidziane właśnie dla nas i dlatego już wykładamy się na tą śmieszną ekstraklapę... ( ͡ ͜ʖ ͡)
Po drugie PRIMO, Jose Mourinho zwolniony z Tottenhamu. Daje to jasny przekaz że przymierzany jest do #wislakrakow a Hyballa był tylko opcją tymczasową, tak że lada moment pewnie na stanowisku trenera zostanie ogłoszony The Special One ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po trzecie primo ULTIMO, przyszłość Cristiano Ronaldo w Juventusie stoi pod znakiem zapytania, więc przekaz jest jasny i zrozumiały. Zapewne kiedyś jak Borussia grała z Realem Madryt to jeden z naszych właścicieli krzyczał na Santiago Bernabeu do Ronaldo "HALO, RONALDO COME PLAY WITH ME" i Ronaldo w ferworze walki musiał mu krzyknąć "YEAH, F**K OFF MAN", ale jak wiadomo umowa słowna jest wiążąca, a że zaczął od YEAH to w przyszłym sezonie będzie grał u nas! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W PRZYSZŁYM SEZONIE TOP 1 SUPERLEAGUE, mowie wam. Ja czekam tylko aż bukmacherzy dadzą kursy na wygranie SuperLeague przez Wisełke i stawiam dom na to!
Miłego poniedziałku Wiślacka rodzino! Z dystansem! :D
  • 1