Wpis z mikrobloga

Policjanci - najbardziej znienawidzona grupa społeczna, bo p0laczki wyzywają ich od pisiurów i innych psów/#!$%@?, bo mają czelnoś wykonywać rozkazy antypolaków z pisu. A co do czego to pierwsi lecą na policje po pomoc. Nic ich nie obchodzi, że jak nie będą wykonywać danych czynności, to wylecą z pracy. Przecież lepiej napisać, że mogą inną pracę znaleźć XD, czy są wstydem dla rodziny ,,oddaj mundur'' . Wstyd, że te wszelkie antypolicyjne oszołomy są Polakami.

Policja - szanuję

#policja #bekazpisu #bekazpodludzi #polska #koronawirus
technojezus - Policjanci - najbardziej znienawidzona grupa społeczna, bo p0laczki wyz...

źródło: comment_1618826131mbiyb0nGjUjk0GoQPqgsaR.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@technojezus: zwolniłem się z pracy w dniu, w którym odkryłem że szef nie płaci podwykonawcom. Moralność, godność i etyka nie pozwoliły mi tam zostać ani chwili dłużej. Nie miałem innej pracy, musiałem szukać.
- Jaka Pana godność?
-Nie mam
-Witamy w policji!
  • Odpowiedz
@technojezus: Każdy leci na policję po papierek także często ta pomoc polega na pieczątce i podpisie. Widziałeś kiedyś, żeby policja znalazła ukradziony rower ? Albo jaką mają skuteczność w odzyskiwaniu skradzonionych samochodów. Przecież w Polsce mało kto liczy na pomoc z ich strony bardziej to jest zwiększenie szansy na np odzyskanie, bo może gdzieś potknie się o skradzioną rzecz.
  • Odpowiedz
Widziałeś kiedyś, żeby policja znalazła ukradziony rower ?


@Squla: tak wiele razy w moim mieście.

Albo jaką mają skuteczność w odzyskiwaniu skradzonionych samochodów.


@Squla: W moim mieście nie wiem czy do tej pory stoi na parkingu policyjnym nowiutkie, kradzione audi suv, na blachach litewskich czy tam estońskich.

Przecież w Polsce mało kto liczy na pomoc z ich strony bardziej


Niezłe bzdury
  • Odpowiedz
  • 6
Policja jest głęboko skorumpowana, tak jak i rząd, póki to się nie zmieni to będą znienawidzoną grupą społeczną.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@technojezus: Wiadomo, Op ma stu procentową rację. Przecież oni tylko wykonują rozkazy. W sumie jak każdy w pracy, jak karzą strzelać to będą strzelać. Wy byście zrezygnowali z ciepłej posady tylko po to żeby nie szkalować obywateli? pff ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@technojezus: a dlaczego zakładasz, że skoro gardzę policją to mam do nich nie lecieć gdy coś się będzie dziać? Oczywiście, że będę lecieć bo to ich zasrany obowiązek przyjmować zgłoszenia i prowadzić sprawę, którą im zgłoszę.
  • Odpowiedz
@technojezus Niestety przestali już publikować raporty o stanie bezpieczeństwa na stronie mswia ale ostatni z 2016 mówi o 25% umorzonych spraw z powodu nie wykrycia sprawcy i 33% w 2015.
W 2020 roku tylko wyrejestrowano 7000 samochodów z powodu kradzieży. Same rowery to co chwile kradną i umarzają popularne fanpage w wiekszych miastach całe są zasrane tym także takie bajki pozostaw dla siebie.
  • Odpowiedz
@technojezus

Dostałem #!$%@? od naćpanych sebków - mimo monitoringu nie znaleźli
Patus groził mi i kumplowi nożem, że nas #!$%@? - dokładnie wiedzieli o kogo chodzi, ale "sory, mamy dziś w nocy dużo roboty"
  • Odpowiedz
@rivers666 + gdy zostałem zatrzymany przez drogówkę za duperele policjant się zaczął wypytywać "czy auto taty?" (19 lat miałem). Jak usłyszał, że moje to oczka się zaświeciły i #!$%@?ł mi największą możliwą karę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@technojezus: _A co do czego to pierwsi lecą na policje po pomoc. Nic ich nie obchodzi, że jak nie będą wykonywać danych czynności, to wylecą z pracy._

Za to oddaje część swojej wypłaty, żeby w razie czego pomogli, nie są tam na wolontariacie, że jak chcą to pracują a jak nie to fajrant. Poza tym jak sami mówią to nie zwykła praca a służba, no to powinni służyć, krajowi
  • Odpowiedz