Wpis z mikrobloga

Policjanci - najbardziej znienawidzona grupa społeczna, bo p0laczki wyzywają ich od pisiurów i innych psów/#!$%@?, bo mają czelnoś wykonywać rozkazy antypolaków z pisu. A co do czego to pierwsi lecą na policje po pomoc. Nic ich nie obchodzi, że jak nie będą wykonywać danych czynności, to wylecą z pracy. Przecież lepiej napisać, że mogą inną pracę znaleźć XD, czy są wstydem dla rodziny ,,oddaj mundur'' . Wstyd, że te wszelkie antypolicyjne oszołomy są Polakami.

Policja - szanuję

#policja #bekazpisu #bekazpodludzi #polska #koronawirus
technojezus - Policjanci - najbardziej znienawidzona grupa społeczna, bo p0laczki wyz...

źródło: comment_1618826131mbiyb0nGjUjk0GoQPqgsaR.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@technojezus: właśnie widziałem na policyjnym parkingu koło mnie, że jeden z policjantów ma na swojej furze 8 gwiazdek xD

Także niektórych szanuję, ale jako całość pokazali że jak im zależy to nic nie muszą, i podwyżki sobie wywalczyli. A więc jeśli się da - to oznacza że obecne ściganie ludzi bez podstaw prawnych robili bo chcieli, bo tak sami wybrali - i do tych szacunku nie mam.
  • Odpowiedz
A co do czego to pierwsi lecą na policje po pomoc.


@technojezus: jedyne zawiadomienia które w życiu składałem na policję to tylko i wyłącznie dlatego, że ubezpieczyciel tego wymagał XD
  • Odpowiedz
@technojezus: mojemu znajomemu ukradli rower, którym zarabiał na życie. Po zgłoszeniu kazali mu szukać na własną rękę i pojechali. Nawet monitoringu nie zabezpieczyli, a było kilka kamer w pobliżu, które mógłby pomoc w sprawie.
  • Odpowiedz
A co do czego to pierwsi lecą na policje po pomoc


@technojezus: a to #!$%@? mają iść po siekiery? Jebnij się w łeb, to że ludzie plują może ma swój powód? Hitlerowcy też tłumaczyli się że tylko ''wykonywali rozkazy''
  • Odpowiedz
A co do czego to pierwsi lecą na policje po pomoc.


Na mechaników też narzekali, że wycinają katalizatory, ale jak się auto zepsuło to pierwsze co, to do mechanika jechali( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@technojezus: wniosek o pozwolenie na broń to też policyjna pomoc czy biurokratyczny problem ? ( ) w obecnej wersji policja do niczego nie jest potrzebna tylko chroni bandytów w białych kołnierzykach
  • Odpowiedz