Wpis z mikrobloga

Największymi zwolennikami superligi są janusze, którzy oglądają jeden mecz w tygodniu, jak barcelona czy inny real gra.
Hurr durr kto ogląda brighton z leeds, no nie wiem parówo, może każdy fan premier league dla których kibicowanie to trochę coś więcej niż no grażynka włoncz jedynke pod tego kotleta bo lewamdowski gra xD

#superliga #pilkanozna
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mackbig: co xd, nie będą mieli szansy rywalizować z najlepszymi to raz, dwa to totalne splunięcie w twarz takim zespołom jak west ham w tym sezonie gdzie wszyscy wykonali gigantyczna pracę żeby dociągnąć do LM i trochę tych pieniędzy zdobyć, pograć z najlepszymi i zrobić dokładnie to samo co zrobiło Athletico kiedy było takim średniakiem a w lm grała Valencia
zamknięta liga jakichś zespołów z dupy jak Arsenal bez spadków i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@mackbig: o uwielbiam ten argument o NBA xd
po pierwsze tam to są rozgrywki krajowe a nie ponadnarodowe to raz, dwa taki model funkcjonuje tam od początku, trzy to zabetonowanie europejskiej czołówki za samą nazwę i lajki a nie za formę sportowa, idąc dalej to totalne oplucie zespołów często lepszych niż ci w SL jak w tym sezonie w Anglii czy Włoszech

poza tym NBA to od początku był biznes a
@flumpy_bread:

ale co ja tłumacze komuś kto piłkę nożną to ogląda w telewizji jak na jedynce puszcza ligę mistrzow


Sory ale nie mogę oglądnąć ligi mistrzów na żywo w moim kraju. Spowodowane jest to tym że w tym "romantycznym futbolu" jeżeli w ekstraklasie pojawi się jakikolwiek zawodnik który umie prosto kopnąć piłkę zostaje wykupiony. To jest ten słynny duch sportu xD Grabić słabszych i dawać im poczucie szansy że mogą coś
@flumpy_bread: Superliga ma zastąpić LM a nie 3 ligę grupę wschodnią. Tamte ligi nadal będa istnieć tak samo jak istnieją teraz. A to że Johny z brighton będzie nieszczęśliwy mało mnie obchodzi. Ja też jestem nieszczęśliwy jak oni wykupują naszą ligę za kasę z azji i muszę oglądać starych słowaków.
poza tym NBA to od początku był biznes a piłka nożna reprezentuje pewne wartości i pokazywała, że nie liczy się ile masz pieniędzy bo nawet jako kopciuszek możesz przeżyć piękna przygodę i zremisować z Realem


@flumpy_bread: w nba przede wszystkim reguluje się budżety zespołów i dozwolne wydatki na pensje. Nie ma transferów na zasadzie wypłaty klubowi tylko alokuje się miejsca w budżecie, jak podpiszesz goscia za 10m na rok to mozesz
poza tym NBA to od początku był biznes a piłka nożna reprezentuje pewne wartości i pokazywała, że nie liczy się ile masz pieniędzy bo nawet jako kopciuszek możesz przeżyć piękna przygodę i zremisować z Realem


@flumpy_bread: Chyba zostałeś w footballu z ubiegłego wieku :) Bardzo mi przykro ale już od dobrych minimum 20 lat piłka nożna nie reprezentuje, żadnych wartości, zarówno kluby jak i UEFA i FIFA się do tego przyczyniły