Wpis z mikrobloga

@Krupier: xD
Dla mnie z takiego teoretycznego punktu widzenia fascynujące jest to, że koronawirus to temat, którym media żyją od roku, co jeszcze do niedawna byłoby nie do pomyślenia, że można coś wałkować tak długo, a dalej mieć kliknięcia czy wejścia. Plus oczywiście standardowo sianie paniki - mało zakażeń? Bój się bo umierają! Mało umierają? Bój się, bo umierali! Mało dziś? Bój się, bo pół roku temu było przewalone! I tak
@kompocki: to co robią media myślę, że nadawałoby się pod jakieś oskarżenie bo to już serio przestaje być śmieszne. Inteligentni ludzie się na to nie złapią, ale mniej rozgarnięci (nie mówię, że gorsi, nie każdy wie jak działają manipulacje itp.) łykają to aż miło, a potem myślą, że świat dotyka potężna klęska.

Widziałeś co WP #!$%@?ło 3 dni temu? Przecież na to słów już brakuje.
Krupier - @kompocki: to co robią media myślę, że nadawałoby się pod jakieś oskarżenie...

źródło: comment_1618825245mJGEbYJMAQDu34cfTIxkP5.jpg

Pobierz
@Krupier: No to był dramat. Teraz będą się w takich głupotkach prześcigali, aby tylko wystraszyć i zyskać kliknięcie. Bedą doić temat do samego końca. Dlatego staram się unikać portali tego typu i zaglądam tam tylko w poszukiwaniu takich durniutkich nagłówków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kompocki: w każdy nowy dzień musi być coś naj, rekord itd. Jeśli nie ma rekordu to mówią, że więcej niż tydzień temu. Jeśli nie jest więcej niż tydzień temu to widziałem, że np w święta jedna gazeta zsumowała wyniku z dwóch dni żeby było więcej :). A jak już żywcem nie jest większa liczba zakażeń/zgonów to wymyślają jakieś swoje statystki z dupy np ogólnie jest mniej ale w Mazowieckim dalej dużo.
@derek25: Ale adloka zlikwiduj, bo hajsy się nie zgadzają xD
Przykro patrzeć na zmierzch dziennikarstwa. Bo działania portali internetowych z rzetelnością dziennikarską nie mają nic wspólnego. Żeby nie było mam tu na myśli media typu wp czy interia jak i te "z drugiej strony barykady".