Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@Agresywna_Szyba: ja mam spodnie z Lidla za 36 zł (co prawda bez logo). Niczym się nie różnią jakościowo od szmat z Reserved albo house, tyle że tam kosztowały by 89,99. Mam też eleganckie dresy z Auchan za 30 zł. Idealne do biegania, jak ktoś nie ma zrytego łba na punkcie marek i lansowania się na insta to polecam. Co prawda teraz pewnie już by nie kosztowały 30 tylko 50 zł.
czy "prawdziwy" streetwear różni się od tego Lidlowego


@Official: oprócz jakości materiałów i wykonania nie różni się niczym, co prawda nie zostaje żadna część wspólna oprócz przeznaczenia ale to na bank to samo xD
@Agresywna_Szyba: w Niemczech drop był w zeszłym roku, jakoś sierpień/wrzesień chyba. dodatkowo były sneakersy (a'la AirMax) w lidlowskiej kolorystyce, koszt około 25 euro. wyszły błyskawicznie, a reselle szły po 150-200 euro xD
potem Aldi skontrowało swoją własną kolekcją "streetwear", ale na tym się skończył sieciówkowy hype.
kupno koszulek odradzam - po pierwszym praniu się zrobiło sitko
@Official: Mogą się jeszcze różnić jakością bo bluza Anti Social Social Club za kilkaset złoty ma naprawdę słaby materiał i jakbyś ją dotknął w realu to byś powiedział, że to jest jakaś podróbka.