Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: Akurat te marki maja typowo włoski materiał i inne raczej nie mają podjazdu. Gość pewnie przeczytał artykuł o tym jak to supreme robi teesy na tragicznym materiale. Nie ma co tłuc do głowy nikomu swoich przekonań. Wiadomo ze sa droższe i tańsze rzeczy czasem sie płaci za markę czasem za materiał a czasem i to i to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: xD bawiłem się w ten streetwear jak ty byłeś w podstawówce, off-white i balanciaga to nie jest streetwear a high end

to ty rzuciłeś tezę o jakości wykonania która wyśmiałem i dałem chyba największy klasyk czyli supreme za przykład, o jakimś assc dla gimnazjalistów na FOTL nawet nie będę wspominać, przykładów można mnożyć jak chociazby stussy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shelkofy: ja mam kilka bluz i wymagają regularnego golenia, czego nie ma np z hufem za połowę ceny stussy
po prostu ślepe gadanie, że marki streetwearowe to jakaś wybitna jakość to po prostu niepoważny żart
Akurat te marki maja typowo włoski materiał i inne raczej nie mają podjazdu.


@shelkofy: sprawdza się przy >99% marek streetwear

Nie ma co tłuc do głowy nikomu swoich przekonań.


@shelkofy: tutaj pudło, napisał tezę więc chcę poznać co za nią stoi, a podejrzewam że jakieś śmieszne artykuły jak zauważyłeś

bawiłem się w ten streetwear jak ty byłeś w podstawówce


@flumpy_bread: nie, nie bawiłeś się, podejrzewam żę nie było cię
@flumpy_bread: To prawda z tym gadaniem o jakości streetwearu. Każda marka podchodzi indywidualnie do klienta, jedni jak sup plują na klienta a inni jak przykładowo huf robią od a do z dobry produkt. Marki jak sup assc palace to marki typowo zarabiające duże siano na dzieciakach co widza logotypy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: xD jak taki klasyk jak stussy jest dla ciebie firma na poziomie croppa to chyba nie mamy o czym gadać, ubrania supreme miałem w rękach jak tematem interesowała się garstka osób na starym SHC czyli prawie 15 lat temu, balanciaga to jest high fashion a nie streetwear czy ci się to podoba czy nie

i dalej czekam na oświecenie jakie marki streetwearowe proponują te niesamowita jakość, bo nawet carhartt który
dlaczego wszystkie skarpety kończą sie na rozmiarze 46?


@ethics: Bo najwięcej osób ma takie rozmiary, ale nie wszystkie są do 46. Sam mam rozmiar 48 i najczęściej chodzę w skarpetach 43-46, bo w sumie pasują