Wpis z mikrobloga

A ty zamierzasz mi teraz co chwilę odpowiadać bo nie reaguję czy też jakiś upośledzony jesteś?


@Pust3lnick: nie, ale jest spora szansa, że ktoś w tym temacie jest, ale palcem nie będę wskazywał

Odpowiedziałem na twój post, ty na mój, więc daj mi już spokój, po co ta kolejna prowokacyjna wiadomość?


@Pust3lnick: zacznij kogoś prowokować -> ktoś odpowiada w prowokujący sposób -> oburz się, że ktoś pisze prowokujące wiadomości. No
@Janusz_z_Rivii: Gran Turismo Sport hahahahahahahahaha, gra w którą nikt nie chce grać. Najnowszą odsłonę zjada choćby Forza Motorsport 4 sprzed dekady, nie wspominając już o nokaucie w postaci nowszych odsłon , Forza Motorsport 6 czy 7. Yakuza - wszystkie części leżą za friko w game passie. Spiderman - 7 godzin skakania człekiem pająkiem, w sam raz dla nieprzesadnie rozgarniętego 10 latka. God of War - gra o facecie w łódce, The
No wreszcie. Czanolistuj i nara, będę miał spokój od kolejnego dzieciaka.


@Pust3lnick: a już to zrobiłem, pozdrawiam. A z tym wyzywaniem od dzieciaków to polecam najpierw swoje wpisy przeczytać i się zastanowić nad własnym zachowaniem, bo dzieciakiem też ktoś jest w tym temacie, ale to też nie jestem ja ;)