Wpis z mikrobloga

@prawo_jazdy_w_chipsach: No #!$%@? nie ogarniam tego totalnie, dla mnie to dowód, że żyjemy w symulacji a co najmniej połowa ludzi to NPC. Znam takich co się naś#!$%@?ą z np. hinduskich wierzeń, pamiętam jak w szkole zakonnica się śmiała w jakie pierdoły wierzą na wschodzie, ale #!$%@? chrześcijaństwo to prawda objawiona. Jak można być aż tak głupim? Niech człowiek sobie wierzy w co chce, ale Jahwe i Biblia wcale nie są bardziej
Znam takich co się naś#!$%@?ą z np. hinduskich wierzeń, pamiętam jak w szkole zakonnica się śmiała w jakie pierdoły wierzą na wschodzie, ale #!$%@?


@Asd15: O #!$%@? przypomniałeś mi teraz lekcje religii z podstawówki jak była lekcja o innych religiach i katechetka prowadziła ją właśnie z taką pogardą do nie-chrześcijanizmu. Muzułmanie, Hindusi, Buddyści... Wszyscy się mylą xD Chyba nawet o Żydach wspominała.

Wszyscy się mylą, chrześcijanie mają rację. Dlaczego? Bo ona
@mroznykasztan: nie każdy katolik jest szurem, ale każdy szur jest katolikiem.

@niochland: @Asd15:

Pamietam podobną historię. Facetka od religi zapisała zdanie w stylu "ważnym bogiem religii x jest y"

Spytałem, dlaczego słowo Bóg jest z małej litery. A ona na to, że tylko Bóg chrzescijanski jest z dużej, bo jest prawdziwy, a tych nieprawdziwych z małej czy jakoś tak. To chyba bardzo popularna zasada, słyszałem ją przez całą edukację.