Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Rozmowa z byłą fwb. Nic wielkiego tu nie ma według mnie ale zwykłe potwierdzenie teorii #blackpill odnośnie logiki kobiet. Parę lat temu na ostro się razem spotykaliśmy ale mamy nadal kontakt i coś tam czasem pogadamy. Pytała dzisiaj czy nie pojadę z nią do Bawarii i odpowiedziałem że nie mam czasu ale może przyjechać do mnie i być na kilka dni lalką do zabawy. Wiedziałem w sumie że nie zrobi tego ale za to mogłem odrobinę ją podpuszczać dalej.

Gdybyście ją poznali, większość (jak nie wszyscy) z was bylibyście pewni na 100% że skromna, ale bardzo ładna (z 8/10) dziewczyna, która bardzo się szanuje i w końcu ma zasady.

A, w 2019, przed pandemią była na erazmusie czy innym syfie w Hiszpanii, Niemczech a potem Portugalii. Tak zupełnie bez związku z historią, zwieńczenie studiów pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jej odpowiedź była że "może przyjechać ale pozwiedzać i coś porobić oprócz ruchania". Resztę widzicie.

Ja ten szary, po prawej xD na końcu już się styk się spalił i chyba kliknęła ignorowanie.

#redpill
D.....r - Rozmowa z byłą fwb. Nic wielkiego tu nie ma według mnie ale zwykłe potwierd...

źródło: comment_1618696618EBYLfuFe7Js0Z31gVzpRQs.jpg

Pobierz
  • 98
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie występowały w naszej historie duże matriarchaty, to jest po prostu nierealne do zrobienia.


@x134xvb: tym ciekawszy jest obecny eksperyment społeczny, tym bardziej że połączony z, wydawałoby się, rosnącą dysproporcją demograficzną. To jedyne powody dla których nie chciałbym mieć znów naście lat.
@x134xvb:

Tutaj laska była na karuzeli, było spoko, a teraz pozna beciaka i mu ofc nie powie bo "przeszłość się nie liczy". Tylko, że laska będzie miała zrytą banię, kobiety tego nie rozumieją, nie rozumieją, że "przelotne" znajomości ryją im beret.


Czy jeśli wie, że konsekwencją tego, że skakała po #!$%@? będzie najprawdopodobniej odrzucenie jej przez partnera z tego powodu, to czy nie racjonalne jest nie przyznanie się do tego i
@Morthgar:

Czy jeśli wie, że konsekwencją tego, że skakała po #!$%@? będzie najprawdopodobniej odrzucenie jej przez partnera z tego powodu, to czy nie racjonalne jest nie przyznanie się do tego i kłamstwo?

Wiadomo, że kłamstwo tylko, że jeśli laska była bardzo przebolcowana to prawdopobnie nie stworzy udanej długiej relacji przez zjawisko wdowy po chadzie, ale pewnie o tym wiesz.

Ale mężczyźni mają ewolucyjnie wgrane, żeby się obawiać takich kobiet.

No mamy
no to tak już masz. Zaakceptuj to, ludzie są różni.


@Morthgar: kolejna dziewczyna mnie przez to zostawiła wczoraj, bardzo silne tendencje samobójcze, bo nie widzę sensu życia w świecie opanowanym przez hiv
@x134xvb:

Wiadomo, że kłamstwo tylko, że jeśli laska była bardzo przebolcowana to prawdopobnie nie stworzy udanej długiej relacji przez zjawisko wdowy po chadzie, ale pewnie o tym wiesz.


A czy ona o tym wie? No nie.
Nie warto mieć bólu dupska wobec kobiet, one są tylko wehikułami programów wgranych dawno temu. Jeśli ktoś nie jest w stanie tego zinternalizować, no to ma problem, takie życie. Zawsze można się było urodzić w