Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Rozmowa z byłą fwb. Nic wielkiego tu nie ma według mnie ale zwykłe potwierdzenie teorii #blackpill odnośnie logiki kobiet. Parę lat temu na ostro się razem spotykaliśmy ale mamy nadal kontakt i coś tam czasem pogadamy. Pytała dzisiaj czy nie pojadę z nią do Bawarii i odpowiedziałem że nie mam czasu ale może przyjechać do mnie i być na kilka dni lalką do zabawy. Wiedziałem w sumie że nie zrobi tego ale za to mogłem odrobinę ją podpuszczać dalej.

Gdybyście ją poznali, większość (jak nie wszyscy) z was bylibyście pewni na 100% że skromna, ale bardzo ładna (z 8/10) dziewczyna, która bardzo się szanuje i w końcu ma zasady.

A, w 2019, przed pandemią była na erazmusie czy innym syfie w Hiszpanii, Niemczech a potem Portugalii. Tak zupełnie bez związku z historią, zwieńczenie studiów pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jej odpowiedź była że "może przyjechać ale pozwiedzać i coś porobić oprócz ruchania". Resztę widzicie.

Ja ten szary, po prawej xD na końcu już się styk się spalił i chyba kliknęła ignorowanie.

#redpill
D.....r - Rozmowa z byłą fwb. Nic wielkiego tu nie ma według mnie ale zwykłe potwierd...

źródło: comment_1618696618EBYLfuFe7Js0Z31gVzpRQs.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@vympayer: @DunningKruger: Ja w pracy miałem laskę która była w długim związku, ba z jej typem piłem piwo, a na osobności ona na niego płakała i chyba chciała na mnie przeskoczyć.

Na imprezie integracyjnej upiłem się i zacząłem uderzać do zajętej koleżanki z pracy, trochę ją obejmowałem, złapałem ją za piersi i tak dalej. Później się do mnie kleiła z miesiąc, olałem ją bo wytrzeźwiałem.

Obie
  • Odpowiedz
@Morthgar:

Nie warto mieć bólu dupska wobec kobiet, one są tylko wehikułami programów wgranych dawno temu.

Tak ale obecne puszczalstwo kobiet jest nienaturalne, kiedyś te laski by zostały zwyczajnie ukamienowane i mówię poważnie.

Nawet w czasach w których byliśmy zwierzętami tak duży przerób #!$%@?ów u kobiet była rzadkość.
  • Odpowiedz
@x134xvb: monogamia nie jest naturalnym stanem dla większości przedstawicieli gatunku ludzkiego. Jest to spektrum. Część mężczyzn ma silne monogamiczne tendencje i jest zadowolona mając stabilną rodzine, to samo jest u częsci kobiet. Ale ta cecha ma rozkład normalny. Trzeba się z tym pogodzić, też miałem takie sytuacje. Po prostu obecnie jeśli masz podobną wartość na rynku co partnerka, to nie inwestują w ten związek za bardzo. A z resztą ile
  • Odpowiedz
@Morthgar: Kobiecą hipergamię to bym porównał to problemu otyłości. Przez większość naszego ewolucyjnego życia mieliśmy deficyt tłuszczy oraz cukru więc doszło ewolucyjne dostosowanie, że to jest smaczne. Teraz producenci jedzenia dorzucają wszędzie albo cukier albo tłuszcze i przez to zaczynami umierać; cukrzyca, zawały, ogólnie problemy z krążeniem.

To samo z hipergamią. To był dobry mechanizm ale za bardzo zmieniliśmy sposób życia i teraz niekotrolowana hipergamia sieje tylko #!$%@? co widać
  • Odpowiedz
@x134xvb:

Nawet w czasach w których byliśmy zwierzętami tak duży przerób #!$%@?ów u kobiet była rzadkość.


Bo albo były w ciąży albo cierpiały na głód przez co ciąża nie była możliwa. Hipergamiia to jest program, ale działa różnie na róznym sprzęcie (warunki środowiskowe). Wuja, całe obecne funkcjonowanie społeczeństwa jest nienaturalne.
  • Odpowiedz
@x134xvb: Ale tak czy tak adaptacja nastąpi i wygra ten kto się będzie skuteczniej płodził potomstwo zdolne do płodzenia potomstwa. Tylko to się liczy. Ani pieniądze, ani sława, ani władza, ani miłość czy cokolwiek innego.
  • Odpowiedz
Ale tak czy tak adaptacja nastąpi i wygra ten kto się będzie skuteczniej płodził potomstwo zdolne do płodzenia potomstwa.


@Morthgar: Jep dlatego ta cywilizacja umrze, ona naturalnie się zdepopuluje i zostaną cywilizacje patriarchalne albo quasipatriarchalne bo wychodzi na to, że tylko patriarchat pozwala na posiadanie cywilizacji i dobrej demografii.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A z resztą ile to mężczyzn czuje się przytłoczonych życiem po 30. De facto obie płcie się męczą, a śmietanke spijają psychopaci na szczycie tej piramidy #!$%@? :)


@Morthgar: o to to. Jestem tym psychopatą xD
  • Odpowiedz
@x134xvb: niekoniecznie umrze, raczej zostanie przemielona w kilku etapach w coś innego. Jeśli z powodu zmian środowiskowych, nastąpi destabilizacja społeczeństwa, to kobieca hipergamia też przyjmie inną formę. To jest taki taniec ewolucyjny genów i środowiska. Może też być tak, że będą okresy regresu i progresu i tak aż do momentu gdzie coś nas wybije.
  • Odpowiedz
@Morthgar: Ja tu już bardziej powołuje się na cybernetykę. Generalnie masz takie pojęcie jak "wojna cywilizacji" i cywilizacje żywotne a niekoniecznie bardziej zaawansowane potrafią wygrać z tymi jakby się wydawało lepszymi. Ja podejrzewam, że europa i usa się zdepopulują, przyjadą imigranci z afryki i nas wchłoną. Ich kultura trochę zmutuje pod wpływem naszej, tak jak chrześcijaństwo zmutowało pod wpływem rzymu, ale to nie będzie już to co mamy teraz. Na
  • Odpowiedz
@x134xvb: zwróć uwagę, że Cesarstwo Rzymskie zostało stłumione w części przez ludy germańskie, których przedstawiciele wcale nie mieli niższego potencjału intelektualnego niż mieszkańcy rejonu śródziemnomorskiego.
Jak nastąpi destabilizacja społeczeństwa, do głosu dojdą inteligentni konserwatyści, którzy raz dwa z takimi murzynami porządek zrobią.
  • Odpowiedz
@Morthgar:

Jak nastąpi destabilizacja społeczeństwa, do głosu dojdą inteligentni konserwatyści, którzy raz dwa z takimi murzynami porządek zrobią.

To nie będzie takie proste imo.

Będzie brakowało rąk do pracy i generalnie ktoś musi pracować na staruchów których będzie większość w społeczeństwie zachodnim, więc korpo i rządy zaczną mocno lobbować za imigrantami (co z resztą widać już teraz). Imigranci zaczną przychodzić, ci którzy się asymilują nie będą się rozmnażać jak biali i wymrą, ci którzy zostawią swoje wartości kulturowe dalej będą rodzili dzieci. Kolorowych będzie coraz więcej, a białych
  • Odpowiedz
@x134xvb: może tak być jaki piszesz, bo faktycznie psychopatom nie zależy na tym kim rządzić, tylko żeby mieć władzę. Z drugiej strony wszelkie okresy destabilizacji, prawdopodobnie będą się kończyły tym co w Niemczech od połowy lat 30 ubiegłego wieku. Potencjał na takie rzeczy jest i będzie. Z resztą już widzę jak murzyny będa stanowić filar ludu pracującego. Nie te geny iksde.
  • Odpowiedz
@Morthgar: Nic się nie wyrównało równość byłaby wtedy kiedy nie istniałby obowiązek alimentacyjny bo to by oznaczało dla kobiety 1. Dobrze wybrać samca 2. Dobrze wybrać samca 3. Dobrze wybrać samca.
Teraz za zły wybór kobiety odpowiedzialność spada na całe społeczeństwo, co doprowadzi do powolnego upadku cywilizacji i depopulacji.
Kto wie może dożyjemy do czegoś w rodzaju mrowiska czy roju na samym szczycie rozpłodowe samce a doły to samce beta
  • Odpowiedz
@Morthgar:

Z resztą już widzę jak murzyny będa stanowić filar ludu pracującego

Of course nie będą co widać w USA chociażby czy takiej francji :) Ale rządy inaczej myślą.

Generalnie zachód myślał, że jest sprytny i będzie drukował dolary i euro a azjaci będą za nich #!$%@?ć, a azjaci wszystkich #!$%@? i teraz są na etapie inwestycji w afryce, skupowania firm zachodnich + rozwijania
  • Odpowiedz
@MedrzecInternetu: możesz tak zaruchać, że się nie skapnie, kto jest ojcem, albo wyjechać. Niuanse stanu prawnego nie są tak istotne, choć masz racje, to zjawisko to są poniekąd sterydy dla hipergamii, ale czy jakakolwiek kobieta ma zmiar zostać samotną matką?
  • Odpowiedz