Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Rozmowa z byłą fwb. Nic wielkiego tu nie ma według mnie ale zwykłe potwierdzenie teorii #blackpill odnośnie logiki kobiet. Parę lat temu na ostro się razem spotykaliśmy ale mamy nadal kontakt i coś tam czasem pogadamy. Pytała dzisiaj czy nie pojadę z nią do Bawarii i odpowiedziałem że nie mam czasu ale może przyjechać do mnie i być na kilka dni lalką do zabawy. Wiedziałem w sumie że nie zrobi tego ale za to mogłem odrobinę ją podpuszczać dalej.

Gdybyście ją poznali, większość (jak nie wszyscy) z was bylibyście pewni na 100% że skromna, ale bardzo ładna (z 8/10) dziewczyna, która bardzo się szanuje i w końcu ma zasady.

A, w 2019, przed pandemią była na erazmusie czy innym syfie w Hiszpanii, Niemczech a potem Portugalii. Tak zupełnie bez związku z historią, zwieńczenie studiów pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jej odpowiedź była że "może przyjechać ale pozwiedzać i coś porobić oprócz ruchania". Resztę widzicie.

Ja ten szary, po prawej xD na końcu już się styk się spalił i chyba kliknęła ignorowanie.

#redpill
D.....r - Rozmowa z byłą fwb. Nic wielkiego tu nie ma według mnie ale zwykłe potwierd...

źródło: comment_1618696618EBYLfuFe7Js0Z31gVzpRQs.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
Kto wie może dożyjemy do czegoś w rodzaju mrowiska czy roju na samym szczycie rozpłodowe samce a doły to samce beta robotnice pracujące na samice i ich zapładniaczy?


@MedrzecInternetu: W życiu do tego nie dojdzie. Prędzej incele wywołają zamieszki i zaczną zabijać kobiety i chadów. Z resztą już masz przypadki że incele strzelają do kobiet, par albo zostają terrorystami
  • Odpowiedz
@x134xvb: Będzie co będzie, są to rzeczy, którymi nie warto się przejmować, natomiast warte są rozmyślań intelektualnych. Maks paredziesiąt lat, a pewnie wcześnie jakiś gruby fikoł wygibaśnie i paradygmaty rządzące społeczeństwem ulegną metamofrozie.
  • Odpowiedz
Ja nie przez Tindera, a od czasu kiedy byłem "tym drugim". Wtedy miałem okazję obserwować jak perfidne kłamstwa wymyślają kobiety i jak beciaki to łykają


@vympayer: Mógłbyś o tym kiedyś napisać, albo w sumie nawet poczytałbym na privie jeśli zbyt prywatne i masz ochotę się podzielić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarioTheMirek: blue to jest jak uważasz że znajdziesz sobie normalną dziewczynę i będzie dobrze. red to jak uznajesz że wszystkie dziewczyny są głupie i lecą tylko na chadów więc stajesz się chadem. black to jak obrażasz się na wszystkie dziewczyny na świecie, śmiejesz się z nich na wykopie i nie chcesz nigdy wchodzić w stałą relację z nimi
  • Odpowiedz
@DunningKruger: ciekawe jak to skończy. ale wyciągam kryształową kulę i spekuluje:
- laska znajduje beciaka
- beciak nie daje jej takich emocji jak ty czy inny erasmus, ale to ok bo ona potrzebuje "stabilizacji"
- pojawia się bobo
- okazuje się, że wychowywanie bobo jest trudne i w #!$%@? męczące
- seks w związku umiera bo i po co dawać jak bobo
  • Odpowiedz
@Daleth2202: XD

ej ktore polega na czym bo nigdy nie wiem jak to jest z tymi pillami


@MarioTheMirek: Na początku miałeś redpilla, redpill to połączenie psychologii ewolucyjnej z wiedzą zebraną na podstawie niezliczonych doświadczeń z kobietami. Miałeś gości, najczęściej przegrywów którzy zadali sobie pytanie co sprawia, że jesteś atrakcyjny dla kobiet i jak mieć więcej seksu. Okazało się po obserwacji naturalsów tak zwanych czyli facetów którzy mają naturalne powodzenie, że kobiety mówią, że chcą jedno a lecą na drugie. Psychologia ewolucyjna dostarczyła wytłumaczenie wielu niezrozumiałych zjawisk
  • Odpowiedz
@MarioTheMirek: Masz też coś takiego jak married redpill to goście próbujący utrzymać/przywrócić swoją atrakcyjność w związku. Bo niestety bardzo wiele związków jest sexless po jakimś czasie, faceci chodzą na te głupie terapie małżeńskie które próbują negocjować pożądanie i nic nie dają, więc zdesperowani zaczęli eksperymentować i dzielić się wiedzą jak uratować swój związek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@x134xvb: Wybacz że tyle to zajęło, ale dopiero widząc Twój post przypomniało mi się ze chciałem odpisać na komentarz. Sytuacja dość prosta.
Ja z normickim ryjem i zwyczajami samca gamma zyskałem nadmiar atencji od tej laski. Z początku chciała tylko sypiać ze mną (jej chłopak uważał się za lepszego ode mnie więc nie miałem skrupułów). Z czasem po prostu cisnęła po nim jaki to nie jest beznadziejny i śmiała się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@x134xvb: Może jestem mizoginem, ale kiedy zaufasz kobiecie bez sprawdzania to takie jest zakończenie. Tamta akurat im bardziej zdystansowany byłem tym bardziej się starała żebym jej zaufał. Aż jej się udało i zremisowalem.
Od tamtego czasu mam trzy cele. Przywrócić mężczyznom dumę, skończyć z feministkami i najważniejszy (którego nie realizuje na wykopie) - zdjąć tę sukę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@x134xvb: W dużym skrócie. Koleś stwierdził że skoro "mnie kocha" to da jej wolną rękę. Poszedł do mnie i powiedział to, to było najbardziej epickie rozwiązanie jakie widziałem od bialorycerza. Jednak ona wybrała robienie w #!$%@? i mnie i jego. Koleś został, pozbawiony tego odejścia z godnością aż w końcu stracił tez możliwość osiągnięcia marzeń. Mi udało się zrobić z niej #!$%@?ę w oczach rodziny i znajomych, ale sam słabo
  • Odpowiedz
@vympayer:

Koleś stwierdził że skoro "mnie kocha" to da jej wolną rękę. Poszedł do mnie i powiedział to, to było najbardziej epickie rozwiązanie jakie widziałem od bialorycerza.

Co ty #!$%@? xD Serio gościu przyszedł i w sumie oddał ci swoją dziewczynę? Ja #!$%@? zero jakieś godności.

Jednak ona wybrała robienie w #!$%@? i mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@x134xvb: W skrócie. Nigdy nie da się wygrać ( w sensie zostania z laską) kiedy ta woli innego. On wybrał jedyne bluepillowe rozwiązanie które w miarę szanuję, przyszedł zadać mi trzy pytania ( ostatniego nie pamietam). Dwa brzmiały "czy ci na niej zależy? Czy będziesz się nią opiekował? "Na oba odpowiedziałem tak. On wtedy stwierdził że się usunie.

Przez dwa miesiące oklamywala go i dawała mu nadzieje, aż w końcu
  • Odpowiedz