Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Rozmowa z byłą fwb. Nic wielkiego tu nie ma według mnie ale zwykłe potwierdzenie teorii #blackpill odnośnie logiki kobiet. Parę lat temu na ostro się razem spotykaliśmy ale mamy nadal kontakt i coś tam czasem pogadamy. Pytała dzisiaj czy nie pojadę z nią do Bawarii i odpowiedziałem że nie mam czasu ale może przyjechać do mnie i być na kilka dni lalką do zabawy. Wiedziałem w sumie że nie zrobi tego ale za to mogłem odrobinę ją podpuszczać dalej.

Gdybyście ją poznali, większość (jak nie wszyscy) z was bylibyście pewni na 100% że skromna, ale bardzo ładna (z 8/10) dziewczyna, która bardzo się szanuje i w końcu ma zasady.

A, w 2019, przed pandemią była na erazmusie czy innym syfie w Hiszpanii, Niemczech a potem Portugalii. Tak zupełnie bez związku z historią, zwieńczenie studiów pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jej odpowiedź była że "może przyjechać ale pozwiedzać i coś porobić oprócz ruchania". Resztę widzicie.

Ja ten szary, po prawej xD na końcu już się styk się spalił i chyba kliknęła ignorowanie.

#redpill
D.....r - Rozmowa z byłą fwb. Nic wielkiego tu nie ma według mnie ale zwykłe potwierd...

źródło: comment_1618696618EBYLfuFe7Js0Z31gVzpRQs.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@DunningKruger: masz racje, ale ilu znasz takich, którzy nie są tego świadomi? Frajerzy zawszę będą na świecie. Ja np. sie obracam w środowisku gdzie miałem kilka 20 paro letnich dziewic (średnie z wyglądu). Ostatnio poznałem 27 letnią dziewicę (oczywiście do bogiń nie należała).
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Co do HIV to chłopaki mają trochę racji, zrób sobie testy na weneryki bo szansa jest mała ale nie tak mała jak myślisz.

w takim razie dlaczego kobiety tak często niszczą swoje dzieci wpajając im chore ideologie?


@sqlserver: Bo kobiety są hipokrytkami, to jest typowe nie tylko u kobiet ale u większości ludzi, że uważają, że są lepsi niż w rzeczywistości. Kobieta chciałaby myśleć, że jest porządna, wrażliwa i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sqlserver: Przyroda, jutro wyjdę z domu i mnie zabije samochód na pasach. Zluzuj majty, na hiv masz szansę jak na rąbniecie piorunem gdy jestes hetero facetem.

@Morthgar: znam ogrom facetów nieświadomych tego i powiem więcej. Zdaję sobie sprawę jak bardzo ta przeszłość rzutuje na ich relacje ale oni nie bardzo. Cóż.

Co do dziewic to ja trafiłem teraz na 26-letnią całkiem atrakcyjną, aż myślę o skończeniu bolcowania ( ͡°
  • Odpowiedz
W podrywie nawet goście zalecają by wzmacniać te projekcje czyli jak laska mówi, że się z tobą nie prześpi to mówisz spoko, ale i tak ją zapraszasz i jest duża szansa, że będzie seks.


@x134xvb: zauważyłem, że właśnie kiedy to ja z góry mówię, żeby na nic nie liczyła bo jestem krwiodawca to tym bardziej są zainteresowane
  • Odpowiedz
@sqlserver: generalnie istnieje zasada, że nieszczęśliwi ludzie niszczą innych ludzi, nawet swoje dzieci. Kobiety oderwane od społeczności to jest tragedia sama w sobie, a jak jeszcze ma dzieci, to podwójna tragedia. Kobiety nie analizują racjonalnie i logicznie świata, tylko emocjonalnie, z resztą dotyczy to praktycznie wszystkich ludzi w przypadku relacji międzyludzkich, w dodatku są konformistkami, zostawić je same z czymkolwiek, a tym bardziej z dziećmi, to jest murowane nieszczęscie, jakiego kalibru,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@DunningKruger: To jest w laskach najbardziej perfidne, jak i jest powodem dla którego zostałem MGTOW. Po prostu pamiętając to co sam odwalałem (i odwalam), jak i to co później te laski wkrecaly chłopakom w stałych związkach nie zaufam kobiecie.
Na samą myśl że laska po różnych chorych akcjach będzie mi wciskać kit o "poszukiwaniu miłości" i o tym że "ona nie z tych (już nie z tych)" aż mnie skręca
  • Odpowiedz
kobiety i mężczyźni realizują swoją strategię seksualną, bo jesteśmy zwykłymi zwierzętami.


@Morthgar: Nie do końca prawda. Obecna sytuacja z punktu widzenia ewolucji jest trochę chora bo kobiecą strategią jest uwieść najlepszego samca który przy okazji zaopiekuje się nią oraz potomstwem. A teraz przez socjal i technologię dochodzi u kobiet do patologicznej hipergamii. W dawnych czasach kobieta nie mogła się puszczać bo po prostu taki fuck boy ją zostawiał a ona umierała
  • Odpowiedz
@sqlserver: obecny model rodziny nie jest defaultowy dla naszego gatunku. Tak duży wpływ matki na potmostwo po 4 roku życia to jest nowe zjawisko i problematyczne dla rozwoju mężczyzn.
  • Odpowiedz
@x134xvb: no napisałem o tym. One realizują program ewolucyjny w postaci hipergamii, ale nie w pełni, bo nie ma z tego potomstwa, dlaczego kobiety mają problemy też napisałem wcześniej, więc w sumie napisałeś to co ja tylko innymi słowami.
  • Odpowiedz
@Morthgar: Hipergamia to jest tylko część układanki. Jak wyglądały pierwotne społeczności w których wykształciła się hipergamia?

- małe plemiona do 150-200 osób
- wszyscy się znali więc reputacja była ważna
- zły wybór samca oznaczał śmierć kobiety albo spadek jej wartości
- pula facetów do wyboru była mała

W takim kontekście hipergamia działa dobrze, w obecnym nie działa w ogóle. Jest #!$%@?. Nasi przodkowie stworzyli monogamie i patriarchat jako hack na
  • Odpowiedz