Wpis z mikrobloga

Po ponad 7 latach zakończyl sie moj związek z dziewczyną i wróciłem do statusu singla

Zdecydowałem się założyć tindera i mówiąc szczerze nigdy nie spodziewałem się,że aż tak mogła się pogorszyć sytuacja na tym "rynku"

Obiektywnie nie jestem Chadem ale też nie jestem incelem , nie mam zakoli, nie jestem grubasem - mam 180cm ,dobra pracę , mieszkanie, auto etc.

Juz pomijam,że 8lat temu na tych portalach o wiele łatwiej było się umówić na wyjście gdzieś z panna (spokojnie mogłem co tydzień z jakąś nowa) to teraz już są problemy na poziomie sparowania ...

Nawet jeśli w końcu zesparuje to duża część nie odpisuje, a jeżeli odpisuje to jak typowa amebowa totalnie niezainteresowana Tobą...

Najczęściej odpisują dzieciate ale nawet one zachowują się jak Janusz-prywaciarz straszący że "na Twoje miejsce ma 30 innych"

Powiedziałbym, że przez te lata moja atrakcyjność poszła do góry (m.in. ze względów ekonomicznych) ,natomiast nijak się to ma do portali randkowych, kiedyś było dużo prościej...

Co się stało przez te lata? Czy w Polsce rzeczywiście jest teraz tyle Chadow/Milionerów?

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #przegryw
#tinder
  • 87
  • Odpowiedz
@Maxior99: Ale wiesz że tylko określony typ kobiet używa tindera i że bynajmniej nie są to wszystkie dziewczyny na świecie? Poznaj kogoś w realu albo nawet na jakiejś normalnej stronie, gdzie masz trochę więcej info o kimś niż jego zdjęcie.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: ja sobie zdaje sprawe z tego.
Natomiast w obecnych warunkach gdy wszystko jest pozamykane to gdzie mam poznawać kogos w realu?
W sklepie zagadywać? To przeciez creepy
  • Odpowiedz
@Maxior99: Ja bym poczekała aż skończy się pandemia, bo teraz to faktycznie tylko będziesz się frustrować. Myślę, że jak skończą się obostrzenia i lockdowny, to ludzie zaczną wychodzić i spotykać się więcej nawet niż kiedyś, i wtedy będzie dobry moment żeby kogoś wyhaczyć.
  • Odpowiedz
Rozumiem, że wg Ciebie normalne dziewczyny omijaja tinder?


@Maxior99: Te które ja znam, z całą pewnością. Bo spróbuj spojrzeć na to z perspektywy normalnej dziewczyny - nawet gdybyś z jakiegoś powodu zainstalował taką apkę, to po chwili pisze do ciebie 50 kolesi, którzy chcą cię zaliczyć, większość nawet tego nie ukrywa. Przecież normalna dziewczyna by tego nie wytrzymała.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: ok , a czy to nie jest tak, ze dziewczyny takich "typow" lajkuja ?
Niemniej jednak utwierdza mnie to w przekonaniu zeby zlikwidować konto i poczekać na koniec pandemii
  • Odpowiedz
@Maxior99: Ja powiem ze swojego doświadczenia, bo miałam przez dwie godziny konto na badoo. Nie zalajkowałam nikogo, a mimo tego miałam kilkanaście wiadomości, bo piszą faceci, którzy mają konto premium. Niektórzy są tak strasznie uparci, że nie da się ich nijak spławić. Nawet nie zabrałam się do lajkowania, bo nie miałam na to czasu. Także to nie jest uczciwa gra, z żadnej strony i tak naprawdę dla nikogo.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: jestem w takim wieku ze duza czesc znajomych ma rodziny i niezbyt duzo czasu na zycie towarzystwie, a pozostali tez niczego nie organizuja wiec ostatnie moje "wyjście " to bylo spotkanie u kumpla by pooglądać mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdy rusza puby i generalnie wszystko sie otworzy to będzie duzo prościej by kogoś poznać, obecnie jest naprawdę slabo
  • Odpowiedz
@SelinaKyle: tak jak juz pisalem generalnie to jestem zdziwiony, ze tak sytuacja sie zmienila przez te kilka lat
Obiektywnie jestem dzis na pewno bardziej atrakcyjny niz te 8 lat temu (duzo lepsza sytuacja ekonomiczna co sie przekłada na lepsze ciuchy itd.), a wygląda to duzo słabiej ...
Nie rozumiem na przykład po co dziewczyny lajkuja mnie skoro nie maja zamiaru pisac?
Tak czy siak chwilowo brak alternatywy to jeszcze pare
  • Odpowiedz
@Maxior99: tindera trzeba się trochę "nauczyć".Sam musialem przerobić kilkanaście randek żeby się przekonac w ogole jakie dziewczyny lajkować, z którymi się spotykać, kiedy dalsze spotkania nie mają sensu itd. Jak już wiedziałem co robić to poszło z górki, dzisiaj jestem w związku.
  • Odpowiedz
@SelinaKyle: nie tyle atrakcyjny co bardziej atrakcyjny niż byłem 8 lat temu .
Nie jestem chadem ale też nigdy nie miałem problemów z dziewczynami, byłem w długim w związku i przez ten okres oczywiście nie interesowały mnie inne

Nie za bardzo kupuje fakt,że lajkneły mnie i przestały wchodzić na tindera
Na razie daje sobie czas bo brak jest alternatyw, jak się zrobi ciepło to pewnie zakończę przygodę i skupie się
  • Odpowiedz