Wpis z mikrobloga

Po ponad 7 latach zakończyl sie moj związek z dziewczyną i wróciłem do statusu singla

Zdecydowałem się założyć tindera i mówiąc szczerze nigdy nie spodziewałem się,że aż tak mogła się pogorszyć sytuacja na tym "rynku"

Obiektywnie nie jestem Chadem ale też nie jestem incelem , nie mam zakoli, nie jestem grubasem - mam 180cm ,dobra pracę , mieszkanie, auto etc.

Juz pomijam,że 8lat temu na tych portalach o wiele łatwiej było się umówić na wyjście gdzieś z panna (spokojnie mogłem co tydzień z jakąś nowa) to teraz już są problemy na poziomie sparowania ...

Nawet jeśli w końcu zesparuje to duża część nie odpisuje, a jeżeli odpisuje to jak typowa amebowa totalnie niezainteresowana Tobą...

Najczęściej odpisują dzieciate ale nawet one zachowują się jak Janusz-prywaciarz straszący że "na Twoje miejsce ma 30 innych"

Powiedziałbym, że przez te lata moja atrakcyjność poszła do góry (m.in. ze względów ekonomicznych) ,natomiast nijak się to ma do portali randkowych, kiedyś było dużo prościej...

Co się stało przez te lata? Czy w Polsce rzeczywiście jest teraz tyle Chadow/Milionerów?

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #przegryw
#tinder
  • 87
  • Odpowiedz
@Maxior99: Przesadziłeś chłopie. Jeśli ktoś kocha samego siebie, przywykł do samotności albo po prostu nie lubi totalitaryzmu który wprowadzają kobiety do życia mężczyzny, to może być sam do końca zycia. Pierwszy przykłąd z brzegu, są przestępcy, nie pamiętam tak na szybko z której mafii, ale azjatyckiej którejś, gdzie siedzą w zamknięciu, np. 10 lat, nikt ich nie odwiedza, nie wychodzą, taki mają wyrok i oni nie zwariowali, bo się modlą.
  • Odpowiedz
no ok , o ile brak seksu może dotyczyć tylko facetów o tyle brak stalych związków będzie dotyczyć rowniez kobiet...


@Maxior99: Im to nie przeszkadza. One tylko mówią jak to mają źle żeby nie wyszło że tak naprawdę faceci mają znacznie gorzej (a mają).

Bo spróbuj spojrzeć na to z perspektywy normalnej dziewczyny - nawet gdybyś z jakiegoś powodu zainstalował taką apkę, to po chwili pisze do ciebie 50 kolesi, którzy chcą cię zaliczyć, większość nawet tego nie ukrywa. Przecież normalna dziewczyna by tego nie
  • Odpowiedz
@Maxior99: To nie to co my. Je od czasu do czasu porucha chad, mają koleżanki, przyjaciół, komplementy zewsząd.
Dziś im związek niepotrzebny. Dlatego idziemy w odstawkę, ruchają się z chadami. Taki ich wybór, bo taki wolą.
  • Odpowiedz