Wpis z mikrobloga

Po ponad 7 latach zakończyl sie moj związek z dziewczyną i wróciłem do statusu singla

Zdecydowałem się założyć tindera i mówiąc szczerze nigdy nie spodziewałem się,że aż tak mogła się pogorszyć sytuacja na tym "rynku"

Obiektywnie nie jestem Chadem ale też nie jestem incelem , nie mam zakoli, nie jestem grubasem - mam 180cm ,dobra pracę , mieszkanie, auto etc.

Juz pomijam,że 8lat temu na tych portalach o wiele łatwiej było się umówić na wyjście gdzieś z panna (spokojnie mogłem co tydzień z jakąś nowa) to teraz już są problemy na poziomie sparowania ...

Nawet jeśli w końcu zesparuje to duża część nie odpisuje, a jeżeli odpisuje to jak typowa amebowa totalnie niezainteresowana Tobą...

Najczęściej odpisują dzieciate ale nawet one zachowują się jak Janusz-prywaciarz straszący że "na Twoje miejsce ma 30 innych"

Powiedziałbym, że przez te lata moja atrakcyjność poszła do góry (m.in. ze względów ekonomicznych) ,natomiast nijak się to ma do portali randkowych, kiedyś było dużo prościej...

Co się stało przez te lata? Czy w Polsce rzeczywiście jest teraz tyle Chadow/Milionerów?

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #przegryw
#tinder
  • 87
@allesisthelal: nie wiem jak to wygląda u kobiet ale to bzdura,ze faceci szukaja szybkiego ruchania , ja nie szukam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na dobra sprawe zreszta w obecnych warunkach nie ma innej opcji niz portale randkowe ale jesli dalej to będzie to wyglądać to rzeczywiście strata czasu i nerwów
@Nova24: ehh dobrze, ze człowiek przezyl licbaze/studia w innych czasach , przynajmniej ma co wspominac ...
Mam rozumieć, ze na innych portalach sytuacja jest podobna i nie ma sensu nawet zaczynać?
@MatiKosa: Obsługę prawną, stąd mówię że znam to od kuchni, najfajniejsze w tej pracy jest to że jak dwoje ludzi się rozwodzi, to nie mogą kłamać, bo tylko kopią się sami po dupie, wiec muszą ci powiedzieć jak naprawdę wyglądało ich zycie.