Wpis z mikrobloga

  • 7
#przegryw #blackpill #wzrost Byłem sobie w sklepie i gościu miał z 200 cm i dobry frame a mordę jak ziemniak i obcięty na subhumana a i tak obracał 2 juleczki. Moggowal moje 183 tak że bałbym się podejść
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Malvo: Nie, przy dobrej mordzie to większości wypadków nie będzie przeszkodą (oczywiście 190 cm jest 1000 razy lepsze). Ja właśnie na tym fejk koncie chada pisałem też dla testu że mam 183 cm (bo w rzeczywistości sam tyle mam i byłem ciekaw reakcji) i nie przedzkadzało to żadnej. Oczywiście jeśli ktoś ma podludzką mordę albo zakola na pół czaszki to może mieć nawet 195 cm wzrostu a i tak będzie
  • Odpowiedz
Załóż sobie fejk konto chada i pisz laskom że masz 170 cm wzrostu i zobaczysz jak zaczną mieć cię w dupie


@KontrproduktywnyAnalityk: Potwierdzam. Ja jako mister meksyku widoczny na obrazku tylko raz umówiłem randke jak napisałem, że mam 168 cm. Tylko jednej to nie przeszkadzało, a w 98% innych podejść manletyzm okazywał się być wyrokiem śmierci nawet dla półboga widocznego na fotce.

I ja również podawałem swój prawdziwy wzrost (185) by sprawdzić, czy nie jest za niski dla kobiet przy chadowej mordzie. I również żadnej to nie
B.....W - > Załóż sobie fejk konto chada i pisz laskom że masz 170 cm wzrostu i zobac...

źródło: comment_16187495903ZEkZFUqKc9BvZ7uPWzxP1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW:

Mam pytanie, w ciągu jednego dnia wychodząc do miasta w dość krótkim odstępie czasu byłem w dwóch różnych sklepach(były pustki) i obie młode (18-25 lat) obce mi ekspedientki pochwaliły mój wygląd. Jedna powiedziała, że cytuję ,,ale ładnie pan wygląda", a druga "bardzo stylowo się pan ubiera". Oczyliście spaliłem buraka, ale nie ukrywam, że podbudowało to moją samoocenę. Czy jest możliwe, że się podobam płci pięknej, czy takie teksty są
  • Odpowiedz