Wpis z mikrobloga

@ksiak: nie, nie widziałem wcale a wcale. jeżeli ktoś tak banalnego testu jakim jest teoretyczny egzamin na prawo jazdy nie potrafi zdać po 192 podejściach, to wg. mnie dyskwalifikuje go to z możliwości posiadania prawa jazdy.
  • Odpowiedz
nie, nie widziałem wcale a wcale. jeżeli ktoś tak banalnego testu jakim jest teoretyczny egzamin na prawo jazdy nie potrafi zdać po 192 podejściach, to wg. mnie dyskwalifikuje go to z możliwości posiadania prawa jazdy.


@bary94pl: test na PJ według mfind https://www.mfind.pl/akademia/dla-kierowcow/ile-pytan-trzeba-opanowac-na-egzamin-teoretyczny-prawa-jazdy-w-2020/ zawiera 1866 pytań które musisz wykuć na pamięć gdyż nie da się inaczej. Dość często pytanie nie są oczywiste jak i sytuacje przedstawione w pytaniu.
Nie, nie uważam,
  • Odpowiedz
@ksiak: proszę cię.. wiele jest pytań, które są niemalże identyczne, różnią się tylko inaczej postawionym pytaniem, kontekst jest taki sam i to już uszczupla ilość pytań z tych 1866 co podałeś do co najmniej 2/3 z tego. Na prawdę teoria nie jest tak trudna, wystarczy być po podstawowym kursie teoretycznym z instruktorem żeby 95% pytań stała się oczywista, te może 5% to są pytania typu masa całkowita pojazdu czy o
  • Odpowiedz