Wpis z mikrobloga

@memtejko: zawsze chciałem "mainować" inferno, ale było diablo słabe w moim odczuciu :P
Tier1 tylko do zmiany w demony, Tier2 ustępuje innym, T3 to chyba najgorsza jednostka w swojej kategorii. Demony to tylko mięso armatnie, Czarty mają fajną umiejętność ale są słabsze od odpowiedników. Bieda panieee
  • Odpowiedz
@Panas: T1 to żart, T2 jako jedyny strzelacz to też makabra, Cerbery moim zdaniem są niegłupie, zwłaszcza jak je potraktować blessem (którego w Inferno nie ma( ͡° ͜ʖ ͡°)), T4 i T5 są solidne, ale odstają mocno od większości odpowiedników, czego wskrzeszanie czartów nie rekompensuje. Ifryty są spoko, ale mogłyby mieć ciutkę lepsze staty. Diabły trochę ratują temat, ale kurła czemu mają takie upośledzone HP...
  • Odpowiedz
@wezowy: hota daje magogom opcję wyboru czy mają atak obszarowy czy nie (wcześniej ulepszenie gogów było gorsze od podstawowej wersji bo strzał ranił nasze jednostki), ale czy naprawia nie odczułem
  • Odpowiedz
@wezowy: @Panas: Trochę to leczy sytuację i zdaje się, Magogi mają delikatnie poprawione staty, ale to według mnie niewiele zmienia. I chyba nawet najwytrawniejsi gracze nie sprawią, że Inferno będzie konkurencją dla np. Nekropolii.
  • Odpowiedz
@wezowy: Zarzuciłem sobie Hotę 2 lata temu i żałuję, że tak późno. WoG wypieprzyłem jeszcze szybciej niż zainstalowałem. Nie ma co porównywać. Ogarniaj i to prędziutko.
  • Odpowiedz
@wezowy: HotA przede wszystkim zatrzymała przesadną dominację Nekropolii w rozgrywkach PvP poprzez nerfy nekromancji. Jednostki takie jak Magogi oraz Lisze są teraz w stanie atakować chmurą w pole które my wybierzemy (normalnie jakby się rzucało zaklęcie). W HotA wreszcie działa ujemne szczęście (-50% obrażeń przy ataku), a Arcydiabły zmniejszają teraz szczęście o 2.

Listę z balansem możesz znaleźć tu https://h3hota.com/en/documentation#town-gameplay
  • Odpowiedz
Tier1 tylko do zmiany w demony, Tier2 ustępuje innym, T3 to chyba najgorsza jednostka w swojej kategorii.


@Panas: to nie sa jednostki tylko pozywka dla czartow. wystarczy ze dobrze liczysz i mozesz wyfarmic bardzo pokazny stack demonow, ktore w liczbie potrafia zabolec. zwlaszcza jak wezniesz hirka z specem.
  • Odpowiedz
to nie sa jednostki tylko pozywka dla czartow. wystarczy ze dobrze liczysz i mozesz wyfarmic bardzo pokazny stack demonow, ktore w liczbie potrafia zabolec. zwlaszcza jak wezniesz hirka z specem.


@tyqp: Funkcjonalność fajna i łatwa do opanowania, ale całej gry tym zamkiem nie uciągnie.
  • Odpowiedz
@memtejko: No i zapomniałem o najgorszej padace - najlepiej wyglądający budynek Graalowy z jednocześnie najch....owszym bonusem - tydzień chochlików kurła. Nekromancer cieszy się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@memtejko: Inferno tylko na ifryty i armaśke, ewentualnie jak ktos dobrze ogarnia i ma na mapie dużo "mięsa" to farmienie demonów. Diabły za drogie, psow w ogole się nie kupuje. Przy dobrym rollu Calha można bawić sie z magogami, ale ignatius na start z impami chyba teraz lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie najgorszy zamek aktualnie
  • Odpowiedz