Wpis z mikrobloga

Dżizus k---a ja p------ę, jak ja kocham mojego męża! ʕʔ
Nie ma drugiej osoby na świecie, która byłaby w stanie ZAWSZE poprawić mi humor i która znosiłaby moją z-----ą chorobę i skutki uboczne leków. Plusiki dzisiaj dla niego - kocham Cię nad życie Stary.

A ja dzisiaj się pochwalę, bo wstałam rano i pojechałam na 8 do pracy i tak sobie siedzę. Czuję się już dużo lepiej po wczorajszym. Wydaje mi się, że potrzebowałam właśnie takiego dnia na wyciszenie, bo dzisiaj wstałam bez żadnych nerwów i na totalnym luzie wyszykowałam się do pracy. Apetyt nadal nie dopisuje, ale przynajmniej nie mam już takich silnych nudności.
Dziękuję Wam Mirki za wsparcie w komentarzach i wiadomościach prywatnych - to strasznie dużo dla mnie znaczy.

Udanego weekendu!

#psychonudles #psychiatria #depresja
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bo się wykłócasz z gościem, który nie powiedział nic złego a później z każdym innym kto ma inne zdanie niż Ty. Współczuję Twojemu facetowi, że musi to znosić. Nie ma nic gorszego niż jebnięta alternatywka na prochach(a znałem kilka takich). Serio nie każdy kto korzysta z internetów i wykopu to piwniczak ale jakakolwiek dyskusja z borderką, której się wydaje, że na coś cierpi i szuka tu atencji nie ma większego sensu. Trzymam
  • Odpowiedz