Wpis z mikrobloga

Dżizus #!$%@? ja #!$%@?ę, jak ja kocham mojego męża! ʕʔ
Nie ma drugiej osoby na świecie, która byłaby w stanie ZAWSZE poprawić mi humor i która znosiłaby moją #!$%@?ą chorobę i skutki uboczne leków. Plusiki dzisiaj dla niego - kocham Cię nad życie Stary.

A ja dzisiaj się pochwalę, bo wstałam rano i pojechałam na 8 do pracy i tak sobie siedzę. Czuję się już dużo lepiej po wczorajszym. Wydaje mi się, że potrzebowałam właśnie takiego dnia na wyciszenie, bo dzisiaj wstałam bez żadnych nerwów i na totalnym luzie wyszykowałam się do pracy. Apetyt nadal nie dopisuje, ale przynajmniej nie mam już takich silnych nudności.
Dziękuję Wam Mirki za wsparcie w komentarzach i wiadomościach prywatnych - to strasznie dużo dla mnie znaczy.

Udanego weekendu!

#psychonudles #psychiatria #depresja
  • 43
Nie ma drugiej osoby na świecie, która byłaby w stanie ZAWSZE poprawić mi humor i która znosiłaby moją #!$%@?ą chorobę i skutki uboczne leków. Plusiki dzisiaj dla niego - kocham Cię nad życie Stary.


@send_nudles: pokazuj mu to, niech każdego dnia wie, że go doceniasz. Taka druga połówka to skarb większy niż by się mogło komuś wydawać. Kup mu jakieś lego czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@ziel0ny: uważam to za w #!$%@? niesprawiedliwe, bo facet żeby kogoś znaleźć musi być zdrowy psychicznie całkowicie a często właśnie miłość drugiej osoby najwięcej by pomogła ... Tak to ledwo psychoterapia cos daje. U kobiet jest inaczej bo właśnie faceci lubią się opiekować takimi chorymi. No ale cóż ponoć każdy ma swoje życie i nie ma sensu się porównywać.