Wpis z mikrobloga

ważne że podniesie rękę przy odpowiednich reformach, dlatego ma mój głos.


@aulus: Fajnie. Szkoda tylko, że to się nie dzieje, bo np. wczoraj głosowali za posłem PISu na stanowisko RPO. Pozbawili mnie i ciebie kolejnego organu państwa, który mógłby nam pomagać.

Za zniesieniem 500+ czy podwyższeniem wieku emerytalnego też nie zagłosują. Natomiast to właśnie podwyższenie wieku emerytalnego jest jedną z kluczowych reform.
  • Odpowiedz
nikt na tym stanowisku nie zrobił nic pożytecznego

@aulus: po prostu nigdy się nie interesował tym co RPO robił

jeśli kiedykolwiek odrzucą zniesienie 500+ stracą mój głos na zawsze.


To się kiedyś zdziwisz, bo Bosak popiera większość
  • Odpowiedz
@saakaszi: Jak wolnorynkowiec i członek RN? Ruch narodowy to socjaliści, czerwona ćwiartka na kompasie politycznym. Zresztą po jego wpisie widać, że bardziej ceni kolektywizm od indywidualizmu.
  • Odpowiedz
@saakaszi:
Jeśli ktoś stawia Boga na pierwszym miejscu to jednocześnie deklaruje ze staje w opozycji do wszystkich niewierzących. A tych w Polsce tylko przybywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RPO mnie nie interesuje, nikt na tym stanowisku nie zrobił nic pożytecznego, jeśli kiedykolwiek odrzucą zniesienie 500+ stracą mój głos na zawsze


@aulus: Twoj argument to złoto: "Mi RPO NIC NIE ZROBIŁ TO ZNACZY ŻE NIE POTRZEGA GO"
Mniej wiecej możesz powiedzieć że Ty jeżdzisz tylko drogami gminnymi wiec budowa autostrady to czyste marnotrawstwo kasy.

Ja sie wyleczyłem z Bosaka, mam nadzieję że i na Ciebie przyjdzie czas.
  • Odpowiedz
  • 55
@aulus I potem takie dzbany sobie chodzą radośnie po ziemi i cieszą się, że Bodnara odwołali bo lewaków boli dupa. Wiesz kto składał kasacje w wyrokach dot. mandatów za brak maseczki i za ograniczenie działalności gospodarczej na podstawie rozporządzenia? Właśnie ten lewak Bodnar, dzięki czemu rządzący musieli w tym ustąpić.

Ale Ty sobie dalej uważaj, że RPO Cię nie interesuje i nikt nic dobrego na tym stanowisku nie zrobił i głosuj
  • Odpowiedz
@saakaszi: „bóg, rodzina, naród, wartości”? ten gość w ogóle czytał co pisał? na 4 miejscu najważniejszej wartości umieścił #!$%@? „wartości”? xDD
  • Odpowiedz
@aulus: Tez kiedys wierzylem Korwinowi, ale to bylo w 2002-2003 lat temu. MIalem wtedy 13-14 lat jak konczylem gimbaze.
W technikum, jak poznalem podstawy ekonomii i przedsiebiorczosci.
To zrozumialem, ze #!$%@? glupoty.
  • Odpowiedz