Wpis z mikrobloga

Mirki,

Wprawdzie nie jest to mój serwer ale chciałbym przedstawić wam ciekawa opcje do grania. Ostatnio mimo małej ilości czasu popykałam trochę w #valheim i przerobiłem pare różnych serwerów. Ogólnie? Jest dramat.

Ale koniec końców trafiłem na:

https://discord.gg/4bnXMPvD

I jak na razie jest to strzał w dziesiątkę. Dlaczego?

* Wczoraj było 15osob online
* W grze można należeć do klanu- wymog: minimum 4osoby do stworzenia własnego, ale są tez otwarte rekrutacje.
* Jest pvp- już napadlismy na inna wioskę grabiąc ją doszczętnie- warunek: gracze z wioski musza być online
* aktywna administracja: nie każdy z prowadzących gra na serwerze a niektórzy zajmuja się odgrywaniem ról.
* przemyslany regulamin
* ciekawe mody- nie psują w ogóle gry.
* bossowie są zablokowani i są konkretne terminy kiedy będą uwolnieni do walki- dzięki temu nie ma wielkiego wyścigu zbrojeń i każdy kto nawet mało gra ma identyczne szanse na rozwój.
* odgrywanie postaci. Jak chcesz być najemnikiem to możesz oferować swoje usługi poszczególnym klanom. Możesz być kupcem handlującym ze wszystkimi. Możesz otworzyc własna karczmę czy rynek. Możesz zostać piratem pobierającym opłaty za pływanie po Twoich wodach.

Generalnie możliwości jest wiele;-)

A! I nie widać nickow postaci ani hp przeciwnika. Używamy specjalnego komunikatora który pozwala na rozmowę z każda napotkana postacią i nikt inny tego nie słyszy.

Jest kozak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #valheim #grajzwykopem

A dla nowych osob z tagu #minecraft to polecam spróbowanie czegoś co jest trochę lepsza wersja pikseli w które gracie:-)
  • 7