Wpis z mikrobloga

Możecie włączyć polaczkowi Half-Life'a, albo pierwszego Bioshocka. Polaczek zrobi speedrun i powie, że słaba grafika i jakieś mdłe. Dacie polakowi The Last of Us to powie, że to jakieś gówno. Włączycie polaczkowi dobrego indyka z dobrego, małego, ale ambitnego studia, powie że jakaś krótka ta gra i w ogóle za trudna albo fabuła zbyt skomplikowana. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje CYBERPUNKA 2077
. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i jedyne w co gracie to kolejne Call of Duty z i FIFA torrentów. Nie znacie życia, wasze komórki mózgowe są wypalone od lola i csa. Nigdy nie mieliście okazji poznać dobrych gier. Na widok portu God of Wara z playstationna PC byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja stealth-akcja, albo shooter-RPG to jedna z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych graczy.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Odpalają mu Cyberpunka. Kiedy chłopak nie zagra, albo powie że mu się nie podoba to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do Cyberpunka 2077
.
#pasta #cyberpunk2077
Pobierz JaceBeleren - Możecie włączyć polaczkowi Half-Life'a, albo pierwszego Bioshocka. Pola...
źródło: comment_1618510502LbyE4u2IvyIcOB8PE5QwsW.jpg
  • 14