Wpis z mikrobloga

Cóż to był za pojedynek #misserathia!

Po niesamowicie wyrównanej walce Neela ostatecznie pokonała Valeskę (442:432). Gratulujemy obu paniom! Niektórzy z Was utrwalili nawet w komentarzach jak równo rozkładały się głosy i do końca nie było wiadomo, kto wygra. Skłoniło mnie to do zastanowienia się: a co w przypadku remisu? Jeśli więc w przyszłych walkach o 19:30 będzie remis, wydłużę czas zliczania głosów o kolejne 24 godziny. Jeśli po ich upływie nadal będzie remis, przyznaję sobie możliwość "oddania głosu" (czego nie mogę robić jako twórca ankiety) i tym samym wyłonienia zwyciężczyni przewagą jednego głosu. Uważam, że to sprawiedliwe rozwiązanie, jednak mam nadzieję, że nie będę musiał w przyszłości z niego korzystać. Jeśli nie odpowiada wam ono, podzielcie się innymi pomysłami w komentarzach. Dość gadania, czas na dzisiejszą walkę!

- Po lewej stronie demonica Octavia, która potrafiłaby ukraść złoto nawet śpiącemu smokowi
- Z prawej strony Adelaide, kapłanka specjalizująca się w pierścieniu lodu, która swą młodość spędziła wśród śnieżnych elfów

Kto zatriumfuje dzisiaj? Decydujcie!

Zdzisiaczek - Cóż to był za pojedynek #misserathia!

Po niesamowicie wyrównanej wal...

źródło: comment_16185093403fljRKFHV1bTEwKs8VBJiF.jpg

Pobierz

Która dama jest Twoim zdaniem piękniejsza?

  • Octavia 14.6% (247)
  • Adelaide 85.4% (1446)

Oddanych głosów: 1693

  • 22