Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zuch_chlopak: oc jakieś 200 zł a AC ( pełne w dobrym ubezpieczycielu około 10/12% wartości)

Chyba ze to nowy to w salonie powinni na pierwszy rok dać bardzo dobrą ofertę
  • Odpowiedz
@zuch_chlopak: Ja za swojego GS'a płacę 1800zł (wartość około 36k) OC+AC+NNW i Assistance. Na OC mam komplet zniżek, a na AC pierwszy rok leci dopiero także 0%. Myślę że zapłacił byś w granicy 2-2,5 tysiąca zł.
  • Odpowiedz
@ekspert_PZU: Z tego co widzę to nie da się u was przeprowadzić kalkulacji online. Trzeba zostawiać numer telefonu. Przyznam się, że jest to coś co zawsze sprawia że rezygnuję z używania takiego kalkulatora :/
  • Odpowiedz
@zuch_chlopak: Hej, specjalnie założyłem konto żeby wrzucić swoje doświadczenie. Ja za swojego nowego (2019 produkcja, model na 2020. Kupiony w grudniu) AC i OC dałem ciut ponad 2k. Ostatnio jak brałem w tym samym miejscu to policzyli mi 1800. Brałem w Allianz. Swoją drogą jeżeli jesteś zainteresowany i z południa Polski to sam się zastanawiam nad sprzedażą. To nie reklama jak coś, w razie czego to pisz na pw.
  • Odpowiedz
Udało mi się kupić za 1200zl pełne ubezpieczenie. A dzisiaj stałem się posiadaczem HD () czy to normalne że się przejmuje ze jest za glosny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz