Wpis z mikrobloga

To jest kwestia umowy między pracodawcą, a pracownikiem.


@Sekularyzacja: No właśnie. Gdzie Ty widzisz jakieś propozycje regulacji płac w tym (gówno) artykuliku? Tytuł znaleziska odnosi się do fragmentu:

Przygotowanie pracodawców do nowych warunków wygląda w świetle raportu trochę gorzej. Zaledwie 9 proc. ankietowanych otrzymuje od firmy rekompensatę za koszty poniesione przez nich w związku z pracą z domu, jak np. wyższe rachunki za wodę, prąd, Internet czy zakup odpowiedniego sprzętu. Trzeba
@Sekularyzacja: No ale Morszczuk ma rację. To była tylko ankieta "czy praca zdalna powinna się wiązać z podwyżkami?". 42% odpowiedziało, że chciałoby, gdyby się dało. I gdzie tutaj jest socjalizm?

Socjalizm to nie są regulacje, socjalizm to nie jest kodeks pracy. Socjalizm to jest system gospodarczy postulujący zastąpienie kapitalistycznej prywatnej własności społeczną własnością. Gdzie tutaj w podwyżkach z racji zmniejszonych wydatków poniesionych przez firmę, a zwiększonych wydatków poniesionych przez pracownika na
a myślisz, że jakby 42% ankietowanych chciało to przeprowadzić?


@Sekularyzacja: ja nie wiem, bo w artykule nic na ten temat nie napisano. W Twoim pierwotnym komentarzu nie widzę przypuszczeń na temat sposobu uzyskania podwyżki, tylko wnioskowanie chcą podwyżki ---> są socjalistami. Na dodatek fragment "pracuję zdalnie od zawsze" sugeruje zawiść, że ktoś dostanie podwyżkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na dodatek fragment "pracuję zdalnie od zawsze" sugeruje zawiść, że ktoś dostanie podwyżkę


@Morderczy_Morszczuk: Tak, odniosłem to samo wrażenie, tylko nie wiedziałem dokładnie jak to ubrać w słowa xD

Swoją drogą pisanie "są socjalistami" to bardziej taki virtue signaling niż cokolwiek innego, bo na wykopie jest tak że jeśli na pokaz pokażesz wszystkim dookoła jak bardzo plujesz na tych wszystkich socjalistów to z automatu zgarniasz 200 plusów, nawet jeśli cały ten
@Sekularyzacja: no ok, ale to nie wynika z treści Twojego komentarza.

Pracuję zdalnie od zawsze... 42% Polaków niech spada na drzewo. Naród socjalistów.


Nie piszesz tu nic o regulacjach, przez co ten komentarz jest straszliwie głupi. Dlatego się z niego śmiejemy. Jakbyś napisał coś w stylu:

Obawiam się, że poparcie dla podwyżek płac doprowadzi do kolejnych regulacji, które obciążą pracodawców.


To raczej nikt by się nie śmiał.
@Morderczy_Morszczuk: @Gaku745: Ja nie widzę nic dziwnego w wypowiedzi kolegi @Sekularyzacja To jest naturalna kolej rzeczy. Kapitalizm to walka, wyścig szczurów. Zasady są proste: wdrapujesz się na szczyt albo odpadasz. Kolega Sekularyzacja pracuje zdalnie od zawsze (pewnie w IT, ta branża zawsze ma najwięcej do powiedzenia o tym jacy wszyscy inni ludzie są gorsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a więc musiał włożyć wysiłek w uzyskanie swojej