Wpis z mikrobloga

rura jest zajebista, ale nie jezeli wyprawiasz zakrapiane imprezy albo istnieje choc cien szansy ze po domu beda biegac kaszojady ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gamling: Ja do zakrapianych imprez z właśnie takimi elementami jestem przyzwyczajony i moja ekipa też (bunkry, opuszczone budynki itp) więc to nie problem, a dla kaszojadów to przecież największa frajda i niech się uczą od małego jak się nie zabić ( ͡
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: wszystko by było w porządku gdyby po drugiej stronie też dali taką dużą płytę zamiast podkładek - wtedy naciski się przeniosą na całą ścianę a nie na pojedyńcze kotwy z podkładkami
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda Nie wiem skąd bierzecie tych fachowców. Jeśli na etapie budowy nie ma wylanej belki żelbetowej i remontujemy lub przerabiamy intniejacy dom, to zamiast tych śmiesznych podkładek trzeba było przykręcić jakiś gruby ceownik lub dwuteownik, dospawać stopy na górze i dole i wtedy połączyć z posadzką i stropem. Następnie czymś ten belek zamaskować i cała robota.
  • Odpowiedz
@4833478: @Gamling: Jedna z osób z telewizji ma chatę w której piętro jest postawione na filarach a od ścian budynku dzieli je około 0,5m przestrzeni. Kilka razy już jebnął na parter, nie zawsze po pijaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@4833478: Nie wiem. Tak sobie ubzdurał. Miał dom budowany od zera, więc prawdopodobnie to jego jakiś wymysł lub gdzieś podpatrzył. Ciężko mi powiedzieć. Jak byłem tam, dość dawno kilka razy, to na początku po prostu myślałem że ktoś tego albo nie skończył albo coś się posypało już. Nawet nie wiem jak zadać o takie coś pytanie do google by cokolwiek znaleźć odpowiadające temu co widziałem i sztuce budowlanej.
  • Odpowiedz