Wpis z mikrobloga

@cr_7: racja. Ale ten dzban jest jeszcze lepszy (a rozmawia z bardzo szerokim spektrum gości, od Makłowicza po Maleńczuka). Co chwila przytaknięcia nawet gdy nie rozumie słowa z tego co gośc powiedział. Śmiech zawsze w nieodpowienim momencie. Pytania na poziomie dziecka z podstawówki. I do tego ta #!$%@? pleksa pomiędzy nim a gościem - no definicja zastraszonego "lepiej nie ryzykować" frajera.
Cuckold, tchórz, yes-man, feminista a przede wszystkim człowiek o IQ
Tesofni - @cr_7: racja. Ale ten dzban jest jeszcze lepszy (a rozmawia z bardzo szerok...

źródło: comment_1618412749rprF7ETvJovT7B6rLU6ubz.jpg

Pobierz
@Dupaptaka: on jest gorszy niż normik bo uważa się za bardzo bardzo śmiesznego; i inteligentnego (w przeciwieństwie do takiego Joe Rogana, który często podkreśla że jest "małpą").

fun fact: nagrywa te swoje przenikliwe rozmowy w domu, który wynajmuje razem z "ekipą" youtuberki "red lipstick monster". Dziewczyna ta wprowadziła w tym domu reżim wegański, co Karolek oczywiście przyjął z radością godną soy-boya. Jak relacjonuje Ewa jest to miły i grzeczny chłopczyk i
@sunlifter: Obejrzyj sobie podcast z Maleńczukiem. Studium przypadku jak zachowuje się gdy ma gościa z którym się nie zgadza. W tym konkretnym szarpie się głównie jego feministyczna duszyczka, gdy Maleńczuk mówi generalne prawdy o świecie i relacjach męsko damskich.
@Tesofni: szkodnik ze sztucznym, irytującym śmiechem, zniechęcający już na początku rozmowy, kiedy swojego gościa płci żeńskiej nazywa gościną; u mnie najbardziej sobie nagrabił, kiedy w rozmowie z facetem z Cambridge Analytica rozpowszechniał kłamstwo o istnieniu w Polsce "stref wolnych od LGBT"
@DennisBryson: ostatnio w rozmowie z Terlikowskim powiedział że młodość spędził w katolickiej organizacji "Światło-Życie".

XDDDD

scenariusz jak z podręcznika; potem nagle studia, ogarnia swoją sytuację, dołącza do lewicowej narracji "jestem feministą !" i teraz liczy na "szacunek" u kobiet. Człowiek masło, zero własnych poglądów, zero przemyśleń.

Słucham czasami na prędkości 2x ten podcast, jeśli ma gościa którego jestem ciekaw i Paciorka równie dobrze mógłby zastąpić jakiś kamerzysta który tam z nimi
@PochodnaFunkcji: to chyba największy kanał z wywiadami na polskim YT;
I średnio raz na 2 miesiące wbija jako gość kogo bardzo lubię/szanuję/jestem ciekawy co ma do powiedzenia.

Jak #!$%@?ą Cię korki w mieście to przestajesz po nim jeździć ?

A teraz taki Wini. Słucham nawet jak nie mam pojęcia kim gość rozmówca jest ;D
I to jest #!$%@? róźnica. Coś mnie boli? Tak. Marnotrawstwo jakie całym sobą uprawia Paciorek mając do