Wpis z mikrobloga

Widzę, że Blizzard się postarał i w 9.1 planuje udupić całkowicie Fire Maga, Affli locka i balans druida. A karawana DK jedzie dalej ( ͡ ͜ʖ ͡)
#worldofwarcraft
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marv0oo: oceniac ze cos jest popsute po poerwszym buildzie nie znajac nowych drzewek u covenantow, lgendarek i nic to tylko community wowa niech juz reroll najlepiej zjeby robia XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OmarBongo: dziwne stwierdzenie. Więc z doświadczenia mógłbym teraz zapytać kiedy ostatni raz grałeś feralem? Bo co patch słyszę że feral tylko do pvp, że w pve niegrywalny, a "logi na bossach kłamią, liczby to za mało!"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sebus_PL: w sumie to na retailu przyznam się, że praktycznie nie grałem XD bazuje na wpisach z neta i doświadczeniach moich znajomych. No i grałem trochę bez dodatku i feralem na dungach zawsze w ogonie dps a takim ench szamanem czy innym klasami to elegancko szło. Więc mogę pierdzielić głupoty. Dużo znajomych właśnie mi mówi, że feral od zawsze był tylko do pvp a do pve nawet nie ma podejścia
  • Odpowiedz
oceniac ze cos jest popsute po poerwszym buildzie nie znajac nowych drzewek u covenantow, lgendarek i nic to tylko community wowa niech juz reroll najlepiej zjeby robia XD


@nairoht: po co Ci covenant czy legendy do talentu? xD co w ogóle ma uniwersalne drzewko covenantów (które swoją drogą są już znane, bo są na PTR), do speca?
  • Odpowiedz