Wpis z mikrobloga

Jestem świadkiem u koleżki. Zajebisty kumpel już od lat szkolnych. Niedługo przyjdzie mi organizować jego kawalerski ale jako spierdox ,nigdy nie brałem udziału w czymś takim. Rozmawiałem z nim o tym i powiedział otwarcie że gdy znajdzie chwilę (w tym roku kończy studia na drugim końcu polski) to zwyczajnie wyjdziemy na miasto i się uchlejemy. Licząc na to że powtórzy się sytuacja sprzed roku i bliżej lata pootwierają lokale. Chciałbym mu przygotować jakieś atrakcje oprócz szlajania się od baru do baru. Chłop jest porządny i nieziemsko zakochany więc może dziwki odpadają. Doradzicie coś? Tylko nie paintball pliss ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kawalerski #wesela #weselelive #imprezyelblag #slub #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #lublin
  • 12
@Reaamu: Spływ prawdopodobnie zaliczymy w majówkę w większym gronie. Pomysły niezłe bo ziomek lubi takie akcje. Mieliśmy jechać w góry ale ze względu na napięty grafik postawił na miasto. Też myślę że potrzebuje trochę czegosś w tym stylu o czym pisałem bo różne przygody robimy w ciągu roku a na mieście jesteśmy rzadko. Szczególnie ostatnio.