Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zenon_z_chorzowa1: nie ma czegoś takiego jak agresywna rasa. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Jak pozwolisz psu wejść sobie na głowę to nawet York będzie sprawiał problemy, tylko wiadomo że taki mały szczur wyrządzi mniejsze szkody niż duży pies.
Najlepszym przykładem była moja ciotka która wychowała rottweilera tak, że była to taka typowa miękka klucha jak labrador () nawet kiedy podawało się coś do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@zenon_z_chorzowa1: są rasy z predyspozycjami do agresji, owszem, ale uwierz mi - spotkałem więcej agresywnych małych szczekaczy niż dużych psów, wynika to pewnie z tego że dużego psa raczej biorą osoby które zdają sobie sprawę że wychowanie psa to nie przelewki. To tak jak z bronią - każdą można pozbawić życia, po prostu niektórą łatwiej niż inną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pan_Rewolwer: tak samo - labrador sąsiadki wbiegł na moje podwórko i połamał kręgosłup i wszystkie nogi mojemu terrierowi a gdybym nie zasunął mu kopa na pysk to by go zezarl. Potem rzucił się jeszcze na jednego psa i dzieciaka i poszedł do uśpienia. Każdy pies, szczególnie duży, bez socjalizacji może być niebezpieczny i podejście, że retrievery to takie misie jest bardzo zdradliwe, bo to jednak psy o rodowodzie myśliwskim i lubią
Ale przepiękny psiur! Pyszczek ma taki #!$%@? słodki, że zakochałem się z miejsca i będę dążył do zdobycia takiego egzemplarza. Seria pytań januszexa : ile kosztuje taki pies? Czy to doberman albo rottweiler? Jaki jego wiek na tym zdjęciu? Dziekuje z góry za odpowiedzi oraz pozdrawiam serdecznie!
@Zales360: > spotkałem więcej agresywnych małych szczekaczy
Twój komentarz spowodował że wyobraziłam sobie jak te rodzinki co mają te oszalałe yorki i cziłały biorą jakieś wilczury, husky i dogi niemieckie i one zachowują się jak te yorki i cziłały ( _)
@Hubby: cała ona : ))
@gronagniewu: dziękujemy!!!
@Voyo: jak na drodzach
pozdrawiam kolege z pieskiem
@czlowiekzzksiezyca: ale kox kamil
@Automaniakpeel: uwu, pozdrawiamy!!
@RozpadlinaPlecowa: dziękuję!
1. to samica dobermana, aktualnie ma około pięć i pół miesiąca
2. ceny psów rasowych wywindowały przez pandemię i cena za takiego psa to między 4 a 5 tysięcy złotych
3. zanim podejmiesz decyzję czy ta rasa będzie właściwa dla ciebie to