Wpis z mikrobloga

@ophiuchus: no własnie to kluczowe, wysłali TEŻ zapasowe fotele zeby oddzielić co jest fabryczne i pobierali tylko z OCZYSZCZONYCH, żeby defaultowo było 0 trotylu i materiały produkcyjne, a potem porównano?

Czy ZAMIAST wysyłania materiałów z wypadku wysłali zapasowe, zbadali, wyszło co wyszło i podali ze to z katastrofy? Bo aż się nie chce wierzyć, ze to drugie. A jak to pierwsze to znowu nie wiem czy afera, bo chyba spoko tak
@Kempes: a to nie chodzi o to że według nich ruscy przy serwisie samolotu podlozyli materiały wybuchowe więc ślady mogły zostać na fotelach które były w samolocie w czasie tego serwisu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy tylko ja czekam aż Putin się zirytuje i powie "No dobra zestrzeliłem karakana, bo mnie #!$%@?ł. I co teraz?" To by zamknęło te wszystkie spekulacje niewydarzonych idiotów oraz pokazało jakim gównem jest nasz kraj na arenie międzynarodowej


@Stallion45: Putin się zirytuje i powie, że jak tak bardzo chcą zobaczyć jak wygląda zestrzelony samolot to zaprasza na pokaz Pana Jarka i Antka, już nawet swój samolot po nich wyśle ( ͡
a to nie chodzi o to że według nich ruscy przy serwisie samolotu podlozyli materiały wybuchowe więc ślady mogły zostać na fotelach które były w samolocie w czasie tego serwisu


@SariusII: Zapominasz o tym, że tymi samolotami było wysyłane także uzbrojenie do Gruzji, w przeddzień ataku Rosjan albo tuż po wybuchu tego konfliktu.
@Kempes kurde to jest straszne. Umiera prezydent i inni urzędnicy dużego państwa a oni #!$%@?ą się ze śledztwem już tyle lat...w każdym innym, nawet mniejszym państwie w miesiac byłoby juz wszystko wiadomo.