Wpis z mikrobloga

@Padaj usuwają wszystkie paczkomaty z miasta
Za pół roku w ich miejscu staną paczkomaty poczty polskiej. zakład?

Już pół roku temu mówiłem, że PiS wykorzysta pandemię i kryzys do przejmowania biznesów. Ja #!$%@?, dwa lata temu paliłem zioło z gościem (22lat) który mówił, że zapisał się do sympatyków PiSu bo nie chce mu się robić i mówił, że tam będzie miał najlepiej. Szkoda, że go nie posłuchałem o też się nie zapisałem...
@ediz4 Można machnąć zakład że macie IQ poniżej zera. Sopot jest rządzony od wielu lat przez mafie PO

Można machnąć spokojnie, że masz pamięć pantofelka. PiS i PO to jedno i to samo.
@Reevder
@Padaj No tak było, nie zmyślam. PiS zabiera paczmomaty z Sopotu!!11oneone

Jak wy macie już przećpany łeb tą polityka, skoro wszędzie widzicie jakieś lewe interesy.
To konserwator zabytków z Sopotu jest winny całej tej sytuacji i uprzykrza życie mieszkańcom, a nie partia rządząca czy spółki państwowe. Oceniajmy rzeczy racjonalnie, a nie twórzmy insynuację i teorie spiskowe.
@enron: Założę się że każdy taki narodowy paczkomat Orlenu będzie miał swojego dyrektora, wice dyrektora 4 sekretarki, siedzibę w Warszawie i oczywiście będzie przynosić straty, ahh szkoda strzępić ryja
@Reevder: @Padaj: taaaa w Sopocie rządzonym przez Karnowskiego zaraz staną orlenowskie czy pocztowe paczkomaty. Czy was przypadkiem nie #!$%@?ło?

Sołtys jest znany z twardej ręki i po prostu reaguje na bezhołowie w stawianiu tych pudeł. Ja wiem że jak tuptasz z psem po paczkę to ten paczkomat może sobie stać gdziekolwiek, ale przecież nikt tych paczek tam nie nosi, tylko trzeba stanąć busem a też i sporo ludzi podjeżdża samochodem.
@Daleki_Jones W Sopocie rządzi POwska mafia trójmiejska.

Mówię Ci przecież, że PiS i PO to to samo, działają razem. Przecież gdyby PiS nie dostawał tantiemów od mafii trójmiejskiej to prokuratura by tam przeniosła swoją siedzibę na czas zwalczania tej mafii, póki sami by nie zaczęli tam rządzić.