Wpis z mikrobloga

Siema Miraski

Wiem, że część z was to małe detailingowe świry, więc dzisiaj w Akademii Mireczków Detailingu (dajcie znać czy chcecie więcej tego typu porad) pierwszy mały pro tip.

Jak tylną szybę w sedanie od środka??
Otóż nic trudnego! Otwieramy bagażnik, składamy fotele i następie kładziemy się w bagażniku. I tym oto sposobem mamy dostęp do trudno dostępnej szyby.

Także kto ma sedana bądź cuope szybko teraz daje plusa i lajka na FB i leci wyczyścić tylną szybę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I przypominam, że mamy wiosnę więc zapraszam wszystkich chętnych na polerowanie, powłoki i inne bajery dla waszych fur!

https://www.facebook.com/wypolerowany

#akademiamireczkowdetailingu #detailing #autodetailing #motoryzacja #cardetailing #wroclaw #wypolerowany
Foxio - Siema Miraski

Wiem, że część z was to małe detailingowe świry, więc dzisia...

źródło: comment_16182462732c8YbyBIg5vBZqHU4bxNxo.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Sheppard28: Zapraszam do Mirko Akademii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jason_bourne: A bardzo proszę kolejny pro tip - stronę kierowcy możesz wyczyścić od strony pasażera - fibre trzymasz w prawej dłoni i obracasz rękę o 180st i przekręcasz całe ciało w prawą stronę. I w ten sposób możesz ogranac szybę.
  • Odpowiedz
@Foxio @klotz przecież z tymi wszystkimi płynami to turbo #!$%@? nie warte nawet zachodu xD podziwiam że wam się chce z tym bawić.
Z mojego doświadczenia nic nie ma podjazdu do Autoglym Car Glass Polish w kwestii mycia szyb wewnątrz auta. Słoneczko + wafel i 10x mniej roboty z szybami a w dodatku robi się je z przyjemnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ddonik: Równie dobrze, mogę każdemu klientowi smarować glaco bo też przyjemnie się pracuje i dociera bez smug ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mniej jednak zostanę przy dolaniu IPY do płynu do szyb ;) sprawdza mi się to idealnie.
  • Odpowiedz
glaco


@Foxio: mówisz o de cleaner ?

Spróbuj swojej mieszanki na szybach które są po palaczu e papierosów i daj znać jak efekty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@ddonik: Glaco wycieraczka. W przypadku ciężkich zabrudzeń mam inne sprawdzone metody ;)
Ale sprawdzę Autoglym - sądziłem, że ma formę bardziej "pudru" więc byłem na nie. Ale widzę teraz po filmach, że nie pyli.
  • Odpowiedz
@Foxio: Glaco spoko ale jak dla mnie trochę przehajpowana marka.

Postaraj się wyrwać jakiś tester / odlewkę - szkoda kupować butlę jeśli ma Ci nie podpasować. Mleczko które wysycha po chwili i ścierasz pył z szyb - unikaj szorstkich plastików i słupków(a/b/c) z materiału bo ciężko to później zebrać z nich, no i rozgrzanej szyby/ słońca.
  • Odpowiedz
@ddonik: poszedłem w jeszcze inna stronę - trochę przypadkowo. Od jakiegoś czasu testuję ONR. Przy okazji przeprosiłem się z SSW. Kombinacja tych dwóch rzeczy sprawdza się bajecznie przy szybach.
  • Odpowiedz
ONR

rozwiń proszę bo nie jestem ostatnio na bierząco, w sumie od jakiegoś roku ponad xd

@Foxio: SSW mój ulubiony mokry wosk, w sumie traktuję go na równi z sonaxem bsd
  • Odpowiedz