Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 222
@kaczor2010: Nie, jakby to był mężczyzna to by policjant obsrał mundur.
Oni sobie wybierają na ofiary osoby wyraźnie słabsze, więc w trakcie protestów głównie kobiety. Jak sobie szły zwierzęta na MN czy pod stadionem, to była dupa cicho.
  • Odpowiedz
@kaczor2010: Jak pałowali Tanajno to nikt nie protestował xD
W Polsce mamy do wyboru albo konfederację albo partie kukoldów (po, lewicę, psl, pis).
Nie wiem jak bardzo pozbawionym godności trzeba być, żeby będąc mężczyzną głosować na bandę czworga.

Policjant walczył o równouprawnienie tej kobiety, wg mnie mu się całkiem to udało.
  • Odpowiedz
@kaczor2010: najfajniesze, że myślą, że takimi postami przypodobają się owym pałowanym, a to właśnie zaprzeczają tej idei. Gdyby napisał policja bijąca pałkami obywateli, to może by to przeszło, a tak to strzał w stopę. Nie wiem jak oni zamierzają wygrać (chyba, że nie zamierzają, bo wygodnie jest im krytykować bez żadnej odpowiedzialności), z taką idiotyczną narracją. Serio w tym kraju cebuli nie ma na kogo głosować. Banda czworga to gamonie,
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: w nagranym przez policję filmie widać ze łapią jakiegoś Sebę po czym ta dziewczyna wyzywa policjantów i dalej jest słabo widoczne ale na innych widać jak nie może się z tym pogodzić i dodatkowo opluwa policjanta. Nie można pluć na policjanta, jakiej reakcji ona się spodziewała?.\ Jak ktoś nie wierzy że tak może zareagować policjant to niech idzie opluć policjanta to zobaczy z czym takie zachowanie się wiąże.
  • Odpowiedz
Przecież na Marszu Niepodległości mężczyźni obrywali pałami, tu jakiś husarz dostaje pałą link, tu oberwali jacyś dziennikarze link, więc to bzdura, że policja by nie spałowała mężczyzny.
  • Odpowiedz
W Polsce mamy do wyboru albo konfederację albo partie kukoldów (po, lewicę, psl, pis).

Nie wiem jak bardzo pozbawionym godności trzeba być, żeby będąc mężczyzną głosować na bandę czworga.


@trevoz: a kim trzeba byc, by glosowac na konfederacje, majaca w swoje szeregi przyjmowala indywidua typu Kaja Godek?
  • Odpowiedz
@kaczor2010: a ktoś pamięta wpisy Budki jak pis zaczął mówiż że będa jednak budować elektorwnie atomową? wtedy wyskoczył z gębą i zaczął robić akcje "nie dla atomu" haha xD
  • Odpowiedz
a kim trzeba byc, by glosowac na konfederacje, majaca w swoje szeregi przyjmowala indywidua typu Kaja Godek?


@PurpleHaze: A kim trzeba być, żeby głosować na lewicę, mającą w swoich szeregach komunistów chwalących sierp i młot?
  • Odpowiedz
@doveo: coz nie odpowiada sie pytaniem na pytanie, a moje oparte bylo na cytacie pana piszacego o braku godnosci.

Natomiast szczerze mowiac, to gdybym mial do wyboru politykow ze starego dobrego SLD vs pani Godek, tudziez inne wynalazki konfederacji, to tak zdecydowanie glosowalbym na lewice. Po nich przynajmniej wiem czego sie spodziewac i ze nie sa to religijni/swiatopogladowi fanatycy zdolni do wszystkiego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Jak pałowali Tanajno to nikt nie protestował xD


@trevoz: protestował - Braun go nawet ochronił przed policją a ta gnida potem na niego nadawała i kłamała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@JohnRamboo: i jak ta partia ma być poważna jak jedyne co robi to tłumaczy swoje debilizmy trollowaniem? To jakiś 13 letni prankster czy poseł na Sejm RP który ma reprezentować sobą coś więcej niż debil?
  • Odpowiedz
@kaczor2010: bo jak masz inny zestaw chromosomów, albo nie przyjąłeś odpowiedniej liczby kalorii w odpowiednim czasie tj masz mniej niż <18 lat, to masz pewne prawa, przywileje albo ich nie masz.
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra była dupa cicho bo nikt się nie rzucał z łapami jak zjeb. Facet ma w głowie zakodowane że jak wyskoczy z łapami do policjanta to dostanie gazem / armatka/ pałà + 48h i sprawę o naruszenie nietykalności.

Kobieta jak.podniesie.lapy to wie że chodzby i masralaby na radiowóz i wysmarowała.komus tym.gownem mordę to cały tłum będzie ja " ratować" bo to przecież taka.biedna słaba kobieta.
  • Odpowiedz