Wpis z mikrobloga

co do gospodarki to sami oni nie wiedzą czego chcą, z jednej strony są wolnorynkowcy od Korwina, a z drugiej strony nacjonaliści którzy gospodarczo są socjalistyczni jak pis


@Sruklilele typowy neuropek jest typowy. Cała dyskusja z wami kończy z waszej strony na rzucaniem screenami Bosaka i pisanie pierdół na poziomie grażynek piszących facebooku że " za peo to tylko kradli" albo że " hołownia to przybudówka platformy". Powiedz mi na kogo głosujesz
@rales: wniosek z tego taki ze 2050 jest tym czym:
AWS dla PZPR
SLD dla AWS
PiS/LPR/Lepper dla SLD
PO dla PiS z zestawem
Sam PiS dla PO/PSL
I kilka kwiatków jak: nowoczesna, Palikot, PPP, konfa.
Tez mam nadziej za 2050 ale życie za dużo razy mnie wyruchało. Wiec wiem jak się to skończy. Zawołał bym w 2050r. ale statystycznie będę już martwy ()
@zbyszko17:

Tak więc możemy z jego wypowiedzi która była kiedyśtam możemy wywnioskować że jest homofobem, sprzeciwia się in vitro i aborcji.


Ale nie chce tych rzeczy zakazywac. A co do marszu niepodleglosci to konfa chce za to zakazywac marszów równości. Więc w tym jednym aspekcie mają jeden punkt wspólny. A czy Hołownia ogłosił to w swoim programie czy tylko twk gadał? Bo konfa z calkowitym zakazem aborcji czy lgbt się afiszuje
@TenXen47:

A czy Hołownia ogłosił to w swoim programie czy tylko twk gadał?


nie ogłosił w swoim programie tak samo jak konfa nie ogłosiła w swoim programie że chce zakazać marszów równości. Chciałem ci po prostu pokazać że dyskusja która nie opiera się na pewniakach tylko przypuszczeniach nie ma żadnego sensu.
@TenXen47: oczywiście że nie xD To tak jakby powiedzieć że prawo i sprawiedlowość czyli nazwa pisu to część ich programu i na podstawie tego wyciągać konsekwencje i dorabiać sobie teorie mówiące jaki mają pogląd na każdą z rzeczy.
Konfederacja o 7.2% za dużo.


@Bogaty_grubas: nie chce mi się liczyć, ale w przypadku braku w Sejmie PSLu czy Konfy, to PiS by miał grubo ponad 260 posłów. Przy metodzie D'Hondta, duże partie zyskują mandaty względem takich małych na granicy progu, a w przypadku ich nie wejścia do Sejmu, przy poparciu około 5%, zyskują jeszcze bardziej. Ale widzę, że jeszcze za mało duopolu POPiS było i w narodzie nadal tęskno do
@TenXen47 ehh powiem tak. Masz tą piątkę mentzena co nie ? I ty z tych pięciu słów wyciągasz sobie takie kwiatki że chca zakazać marszów równości i jest to jest to poparte tym że powiedział mentzena że nie chcą homoseksualistów. Wy neuropki nie działacie na konkretach, wyjmujecie co chcecie interpretujecie żeby pasowało pod sytuację i się cieszycie że zaoraliście kolejnego prawaka.
@zbyszko17:
Nie ja nie wyciągam, ja przytaczam z tych aż pięciu postulatów programowych dwa, które dotyczą całkowitego zakazu aborcji i lgbt co jednoznacznie pokrywa się z ich wypowiedziami. Kiedy się nauczycie że to nie są słowa przeciętnego typa z wykopu tylko czynnego polityka partii będącej w sejmie. Słowa w polityce mają realne konsekwencje. 5 mentzena to była deklaracja programowa którą reklamowali gdzie się da.
Nowoczesnej Petru się nie udało nic zdziałać


@Bogaty_grubas: Przecież Nowoczesna to była PO v2.0 (albo jak kto woli nawet Unia Pracy v3.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)), miała służyć jedynie rebrandingowi partii i dać uczucie "świeżości politycznej" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rysiu zbyt bystrym liderem nie był, to skończyli w jednej partii jako koalicja z PO, a część uciekła do Lewicy.