Wpis z mikrobloga

Mirki może chce ktoś kupić mój piekny motocykl? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z bólem serca, ale wystawiam. W zeszłym sezonie przejechałem około 2k km i w tym już wiem, że nawet nie zbliżę się do tego wyniku ze względu na pracę, stąd definitywna decyzja o rozstaniu.

29900pln
2010r, pierwsza rejestracja 2011
Jeden z najładniejszych egzemplarzy w Polsce.

Motocykl obecnie ma 34k km z czego 17tysięcy zrobiłem osobiście.
Czwarty sezon w moich rękach. Serwisowany w aso na co posiadam oczywiście dokumenty- założyłem książkę serwisową.
Założone opony pilot road 5. Obecnie mają przebieg około 1500km więc są jak nowe.

Dodatkowo:
* uchwyt na telefon ram mount
* dwie ładowarki podpięte do akumulatora
* crashpady przy bocznych owiewkach
* crashpady przy przednim kole
* boczne wentyle
* obszyta kanapa
* stompgripy
* akcesoryjny wydech LeoVince
* komplet kluczy pod kanapa
* 3kufry- centralny z oparciem
* oryginalny wydech w komplecie- stan idealny
* 3 szyby - standardowa, sportowa i turystyczna
* stopka centralna
* grzane, oryginalne manetki
* torba „na bak” ze specjalnym zapięciem przy wlewie paliwa. Po zamontowaniu torba nie dotyka baku.
Rok produkcji 2010, pierwsza rejestracja 2011. Pełne ubezpieczenie.

Na niektórych zdjęciach może brakować paru akcesoriów, które zostały opisane powyżej.

Kufry były lakierowane pod kolor motocykla a z racji, że uzywalem ich cały czas posiadają trochę rysek. Motocykl również parę delikatnych rysek posiada.

Motocykl używany, jeżdżony raczej tylko w słoneczną pogodę. Nie palone w środku ani obok Traktowałem go jako inwestycje w przyszłe wyjazdy turystyczne, a udało się tylko raz:)

Silnik: 1200
Moc: 173KM

#motoryzacja #motocykle #turystyka
Aeciatko - Mirki może chce ktoś kupić mój piekny motocykl? ( ͡° ʖ̯ ͡°) 

Z bólem serc...

źródło: comment_1618154068QG4eCUXP7nkKhZi72J1a6l.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
@Aeciatko: no właśnie. Ale cudne uzupełnienie do turystyki. Jak cena spadnie do kilku tysięcy to wezne :D


@bocznica: Zdaje mi się ze te sprzęty to tylko jak już będą złomem spadną do tej ceny. To tak jak z Bmw k1200. Od wielu lat już podobna cene trzymają i nic w dol. Zakładam ze to wina braku dostępności na rynku i braku alternatyw w nowych sprzętach.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aeciatko: Jezu vfr to moje marzenie.. Trochę poza budżetem twój ale piękny jest.


@WolfSky: Tez kiedyś była dla mnie w sferze fantazji i proszę;) Przyjdzie i kolej na Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz