Wpis z mikrobloga

Mirki może chce ktoś kupić mój piekny motocykl? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z bólem serca, ale wystawiam. W zeszłym sezonie przejechałem około 2k km i w tym już wiem, że nawet nie zbliżę się do tego wyniku ze względu na pracę, stąd definitywna decyzja o rozstaniu.

29900pln
2010r, pierwsza rejestracja 2011
Jeden z najładniejszych egzemplarzy w Polsce.

Motocykl obecnie ma 34k km z czego 17tysięcy zrobiłem osobiście.
Czwarty sezon w moich rękach. Serwisowany w aso na co posiadam oczywiście dokumenty- założyłem książkę serwisową.
Założone opony pilot road 5. Obecnie mają przebieg około 1500km więc są jak nowe.

Dodatkowo:
* uchwyt na telefon ram mount
* dwie ładowarki podpięte do akumulatora
* crashpady przy bocznych owiewkach
* crashpady przy przednim kole
* boczne wentyle
* obszyta kanapa
* stompgripy
* akcesoryjny wydech LeoVince
* komplet kluczy pod kanapa
* 3kufry- centralny z oparciem
* oryginalny wydech w komplecie- stan idealny
* 3 szyby - standardowa, sportowa i turystyczna
* stopka centralna
* grzane, oryginalne manetki
* torba „na bak” ze specjalnym zapięciem przy wlewie paliwa. Po zamontowaniu torba nie dotyka baku.
Rok produkcji 2010, pierwsza rejestracja 2011. Pełne ubezpieczenie.

Na niektórych zdjęciach może brakować paru akcesoriów, które zostały opisane powyżej.

Kufry były lakierowane pod kolor motocykla a z racji, że uzywalem ich cały czas posiadają trochę rysek. Motocykl również parę delikatnych rysek posiada.

Motocykl używany, jeżdżony raczej tylko w słoneczną pogodę. Nie palone w środku ani obok Traktowałem go jako inwestycje w przyszłe wyjazdy turystyczne, a udało się tylko raz:)

Silnik: 1200
Moc: 173KM

#motoryzacja #motocykle #turystyka
Aeciatko - Mirki może chce ktoś kupić mój piekny motocykl? ( ͡° ʖ̯ ͡°) 

Z bólem serc...

źródło: comment_1618154068QG4eCUXP7nkKhZi72J1a6l.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Aeciatko: Jak mnie zastanawia czemu się ten model totalnie nie przyjął..


@watashi_L: Był drogi. Za wszystko w nim trzeba było dopłacać (nawet za stopkę centralna) a to niby moto turystyczne, które w podstawie było miejskim motocyklem. Zestaw kufrow to tez koło 10k dodatkowo kosztował wiec jak ktoś miał tyle kasy i lubił jezdzic turystycznie to brał już Gs”a.
No a później to już wymogi euro zabiły motocykl:)
  • Odpowiedz
  • 0
Nowa vfr800 stylistycznie mi się nie podoba.

Miałem Bmw k1200. Sprzedałem i rok przerwy. Jako ze nie było ładnej hondy 1200 to kupiłem fajna vfr 800. Wsadziłem w dodatki z 5k i sprzedałem po kilku miesiącach od zakupu żeby kupić vfr 1200. Jednak komfort jazdy z kuframi i pasażerem był masakryczny przy tak małej mocy a częstotliwość zmiany biegów po prostu mnie dobijała:)
Aeciatko - Nowa vfr800 stylistycznie mi się nie podoba. 

Miałem Bmw k1200. Sprzedałe...

źródło: comment_1618171706gh4e5T5fAtIkUoGkuvkz3o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz