Wpis z mikrobloga

Życzę każdemu kto jedzie po auto żeby spotkało go to co mnie. Auto od osoby prywatnej. Stan na OtoMoto zgodny z rzeczywistym. Mogłem je oglądać ile chciałem. Mogłem je sprawdzać ile chciałem. Mogłem pojechać zweryfikować gdzie chciałem. Na koniec kulturalnie podpisanie umowy z właścicielem przy kawie u niego w domu. Cieszę się bo w końcu mam porządne auto z dobrym wyposazeniem. Po przesiadce z fiata spora różnica. #chwalesie #motoryzacja #renault #pokazauto
patataj_konik - Życzę każdemu kto jedzie po auto żeby spotkało go to co mnie. Auto od...

źródło: comment_16181533419KMyzZkQR3Rx2gPydSnwCb.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@patataj_konik: Procedura jak w moim przypadku, tyle że jeszcze telefonicznie przy wstępnej rozmowie Pan poinformował mnie o wszystkim i historii pojazdu, która później potwierdziła się po wykupieniu raportu ( ͡ ͜ʖ ͡) wspaniałe uczucie, szczególnie że to było auto którym jarałem się od łebka i aktualne spełnienie motoryzacyjnych marzeń na moją kieszeń
  • Odpowiedz
@patataj_konik: Ja też miałem akcję typu pełna kulturka, pojechałem do warsztatu gdzie zapłaciłem za sprawdzenie, w międzyczasie właściciel opowiedział mi wszystko co i jak. Wszystko się zgadza, umowa elegancko. Po paru miesiącach zadzwonił jeszcze że mu się przypomniało że mi nie dał oryginalnego radia
  • Odpowiedz
@patataj_konik mialem to samo. W tamtym roku, pierwszy raz kupowałem auto na otomoto.
I powiem tak. Mase roboty zrobiło wiarygodne ogłoszenie. Od razu widać, że napisane przez normalnego chłopa, a nie jakiegoś handlarza. Facet od razu na privie mi napisał co było wcześniej uszkodzone i przeprosił, że nie pisal o tym w ogloszeniu.
Też nie bylo problemów ze sprawdzeniem u mechanika. Od razu dał kluczyki, żebym sie przejechal. Na umowie dopisał,
  • Odpowiedz
@patataj_konik: Prawie jak u mnie. Moje ogłoszenie było z wszystkimi od deski do deski, na zdjęciach każda rysa, żeby nie było o co marudzić. Sprzedane pierwszemu klientowi, tylko umowa pisana w aucie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@patataj_konik: Widzę że jeszcze nawet nie zdjęli z olx, fajna furka muszę zapamiętać żeby przejrzeć takie jak za rok będę może szukać czegoś :)
  • Odpowiedz