Wpis z mikrobloga

jak tam nieruchomościowi optymiści. Jak tam wasze plany na hipoteki na 20 lat?
Jak tam wiejskie cwaniaki budujący domy i mieszkania za pieniądze z kredytu. Co wywindowało ceny do poziomów nieosuagalnych dla przeciętnego człoweika który chce kupić bez kredytu ;

Jesteście niewolnikami i do tego nieodpowiedzialnymi. Bez wiedzy i wyobraźni
.

Orka rynku sie zaczyna
https://www.skynews.com.au/details/_6244898701001

#nieruchomosci #finase # #gospodarka #mieszkanie #500plus
  • 17
@bury256: nie mierz wszystkich swoja miarą, spokojnie ja już dawno kupiłem i nie yebałem sie jak niewolnik w kredyt.

Dzięki temu mogę podejmować decyzje i wypowiadać sie jak WOLNY człowiek. I nie mam pętli na szyji w tak trudnych czasach.
@Boczka:

W punkt ... ceny rosną bo większość ludzi kupujących dla siebie do mieszkania nie analizuje rynku pod katem wzrostów/spadków/baniek i innych bzdetów ...

Przeciętna Polska rodzina jak potrzebuje mieszkanie, zbiera na wkład i kupuje i tyle ... w dupie maja ze za rok, dwa rzekomo pęknie bańka bo będą mieszkać w tym mieszkaniu pewnie 10+ lat, a tak odległej przyszłości i tak przewidzieć się nie da ( ͡º ͜
@Drmscape2: smutne to jest to że każdy bierze kredyt na mieszkanie kiedy kiedyś żeby mieć mieszkanie nie trzeba bylo kredytu. Później chodża po ulicach niewolnicy jedni bo boja sie wziąć za drogiego kredytu a inni chodża bo sie boja jak nie będzie na rate.

Sprzedanie drozej byle jakich nieruchomości już się skończyło
@dzikuZplasriku: jest git. Miałam wsþępnie kredyt na 23 lata ale ja były niskie stopy to dużo nadpłacałam i teraz po skróceniu umowe zostało mi tylko 12 lat ale przy racie 700zł wciaż naspłacam i mam nadzieję skończyćw 3 lata ;)