Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 343
Przez #!$%@? sąsiadów z góry jestem teraz zombie w pracy, bo to oni zdecydowali o moim niewyspaniu. Moje #!$%@? sięga zenitu, jak odstawią coś takiego za tydzień to dzwonię na policję i mam nadzieję, że wyłapią mandat za zaburzenie ciszy nocnej + za robienie imprezy w czasie covidu (po głosach słyszałam, że była tam spora grupa ludzi). Normalnie nie jestem naziolem i niech robią co chcą, przy imprezach zazwyczaj umiem zasypiać, ale to wczoraj to była przesada z dodatkiem wydzierania się itp.
Inb4 czemu nie poszłam zwrócić im uwagę- średnio mam ochotę uzerac się z bandą pijanych ludzi, którzy z resztą sami powinni być świadomi, że łamią zasady życia społecznego ¯\_(ツ)_/¯

#pracbaza #zalesie
  • 103
@biauywilg:

Tak jak mowia @terr0r_dr0ne: i @hu-nows: przyjelo sie mowic o ciszy nocnej ale nie ma czegos takiego.

Ja jak robilem imprezy (jakies 4 tygodniowo xd) to uprzedzalem sasiadow. Jak mi jakis powiedzial ze jutro do roboty na rano to imprezy nie bylo. Trzeba dobrze zyc z ludzmi.

A jak sasiedzi maja Cie w dupie to z automatu telefon na policje i sie nie przejmowac. Najwyrazniej maja za malo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
cykam się, że nie usłyszę budzika do pracy, a mam dość mocny sen


@biauywilg: to nie możesz tego po prostu sprawdzić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@biauywilg: @zabijamnudetutajczesc:
Dawalem wpisy wczesniej. Wprowadziłem sie do nowego wynajmowanego mieszkania, jak ogladalem byla cisza ale patusy o 23 do 4 zaczynali harce. Nie reagowali na prosby, na grozby, walenie w drzwi tylko na 10min. Jak juz stracilem cierpliwosc i powiedziałem ze jeszcze raz i wzywam paly to wyzwali od konfjdentow i pedalow. Dalem szanse bo akurat i tak nie bylo mnie w mieszkaniu. Zastosowalem ich taktyke - oni nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
cykam się, że nie usłyszę budzika do pracy, a mam dość mocny sen


@biauywilg: Kup sobie taniego Mi Band. Ma "cichy alarm", czyli wibruje na nadgarstku. Używam od kilku lat i nigdy nie zwiódł, dzięki temu mogę spać w stoperach.

@dolOfWK6KN:
A ja nie polecam :D mam mocny sen i nigdy mnie nie obudził. To juz żonę często budził jak słyszała wibracje.
@VeleiN: Nie rozumiem czemu ludzie żyjący w blokach nie potrafią pojąć, że nie mieszkają tam sami i należy zachowywać się jak kulturalny człowiek, a nie małpa z buszu.
Nawet na wsi sąsiad chodził i przepraszał że będzie głośno, bo zrobi w sobotę grilla dla znajomych, a ja czytam na wykopie że głośne imprezy to nic takiego i trzeba sobie kupić stopery ( _) W takiej Kanadzie to posłuchasz
Nie rozumiem czemu ludzie żyjący w blokach nie potrafią pojąć, że nie mieszkają tam sami i należy zachowywać się jak kulturalny człowiek, a nie małpa z buszu.


@whiteglove: Jak komuś zależy na ciągłej ciszy, to niech sobie kupi dom albo zamieszka w lesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Imo o ile w tygodniu jest względny spokój, to w weekendy można sobie robić imprezy do oporu.
Ludzie są chyba
@whiteglove: A w Niemczech wolno ci kosić trawę tylko w wyznaczonej godzinie, tylko pytanie czy ograniczanie wolności to sposób na rozwiązanie problemów. Każdy ma prawo do imprezki raz na jakiś czas