Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty Otóż nie tym razem. Po prostu za tępy jesteś żeby ogarnąć, że ludzie są różni. I nie muszę dymać jakiejś laski, ani nie musi mi się podobać, żeby spędzić z nią zajebisty czas (rower, kajak, łażenie po górach, jakaś ciekawa rozmowa etc.). Tylko tak jak piszę, twoje IQ nie pozwala zapewne na to, żeby jakieś inne rozrywki ogarnąć (fizyczne czy intelektualne). Jak jakieś #!$%@? zwierzę: "O, samica! #!$%@?ć, #!$%@?ć, #!$%@?ć!" (
Po prostu za tępy jesteś żeby ogarnąć, że ludzie są różni.


@Striker009: Po prostu za tępy jesteś żeby ogarnąć, żel udzie nie są różni i tylko sobie racjonalizują, żeby postawić się w lepszym świetle, a badania pscyhologiczne i tak wskazują taką kolejność: wygląd -> osobowość.
@Jestembogaty No nie są, wszyscy są jednakowi xD Co do tego wyglądu to masz rację, większość najpierw ocenia fizyczność. I do pewnego momentu w życiu sam tak robiłem. Na szczęście w wieku ok. 20 lat się ogarnąłem, dzięki czemu mam w cholerę mega znajomych. Dziwnym trafem w moim otoczeniu związki (formalne) tych pięknych, młodych i bogatych za długo nie trwały, a ci którzy byli zbliżeni charakterem, zainteresowaniami (kredytem mieszkaniowym też xD) wciąż
@Jestembogaty Za małolata piłeczka w juniorach niezłego klubu, kickboxing więc siłą rzeczy miałem więcej kasy niż większość rówieśników i niezłe branie u tych pustych małolatek. Później się okazało, że kariery nie zrobię więc studia, obecnie ciekawa i dobrze płatna praca. Troszeczkę priorytety poprzestawiałem i wyszło dobrze. Jeszcze z pół roku na nabicie skilla i własna DG. Ja tam uważam, że się odpowiednio ogarnąłem, ale randoma z neta nie przekonam więc luz xD