Wpis z mikrobloga

Dzisiaj chwila odpoczynku od ciekawostek czy też niezrealizowanych inwestycji. Jadąc #autostrada A2 od strony #warszawa w kierunku zachodnim przez #poznan przez 6 km po trzech pasach ruchu wyprzedzały się równolegle trzy ciężarówki. To co się działo za moim samochodem to masakra. Ludzie mrugali światłami, przeskakiwali z pasa na pas bo to dość nietypowa sytuacja. Panowie w ciężarowych autach - bardzo szanuję waszą pracę. Ale mając trzy pasy naprawdę nie musicie ich wszystkich blokować.
#technologia #ciekawostki #motoryzacja #autostradypolska #ciezarowki
@Stitch @BobMarlej @dzbanerski, @Intelekt, @Plutonium, @Fasol88, @size, @kozackiBOHUN, @jarezz, @Maciejos00, @rajkru, @PepeXD
@size, @niktastoi, @Grubyp_q @Kociamber, @Itun, @Fasol88, @daox, @jarezz, @soadfan, @Gorzki_stulejarz, @Dorciqch, @AnonimowyWykopowicz, @Montago, @p98, @Maciejos00, @PepeXD, @Flidd, @valencianista, @Intelekt, @arcypatelniagrozy @jgruszka93
https://www.youtube.com/watch?v=6fXwhFSsSv4
  • 10
@Rusonaldo: ok, a z drugiej strony co komu w takiej sytuacji daje "mruganie światłami i przeskakiwanie z pasa na pas"?

Miałem niedawno taką sytuację - jechałem za wyprzedzającym TIRem. Ciężarówka wielka, oświetlona, widać z daleka jaka jest sytuacja. I podjeżdża za mną taki mistrz kierownicy, nap***a długimi, krótkimi, długimi, podjeżdża pod sam zderzak, zajeżdża drogę z prawej... No i co ja mam zrobić? Wyprzedzić tego TIRa po pasie trawy?

@Rusonaldo Ten na skrajnym lewym pasie jest po prostu #!$%@?ęty, tylko tyle i aż tyle. Powinni mu zabrać na jakiś czas prawko żeby trochę ochłonął.
Pisze to jako osoba od wielu lat związana z ciężkim transportem, czy to jako kierowca, spedytor, czy #!$%@? go wie kto.
Proszę tylko o nie wrzucanie takich imbecyli do worka z resztą kierowców, na takich debili niestety nie mamy wpływu.
W ogóle jak można ciężarówka wyskoczyć na
@pasiaty: To jest rzadkość taki widok. Do końca się zastanawiałem czy mam to wrzucić. Ja do kierowców dużych nic nie mam. Jednak ta sytuacja nie powinna mieć miejsca. Z racji że mój kanał ogląda co raz więcej osób postanowiłem to jednak wrzucić. Może do kogoś trafi. Nie nie jeżdżę z CB. To nie dla mnie. Po 1 - to rozprasza. Po 2 - sposób mówienia niektórcyh kierowców jest tak prostacki, wulgarny