Wpis z mikrobloga

Tagi związane z Playstation są wręcz identyczne jak tagi produktów #apple . Ludzie kulturalnie chcą nawiązać dyskusję wymienić się poglądami a tam zlecą Ci się zwierzęta (innego określenia dla takich napinaczy nie mam) z #android i będą na siłę próbować wciskać swoje przekonania, gdzie tym drugim nawet nie chce się wchodzić na ich tagi, bo jako istoty rozumne wiedzą, że każdy ma prawo do używania tego, co im odpowiada i zwyczajnie szanują poglądy innych

Pofatygowałem się i zwiedziłem tag #xbox i co widzę ? Połowa postów jednak związana z tematyką Playstation i pewnie nie dotyczy to wszystkich ale serio wygląda to jak jakieś durne leczenie nie istniejących kompleksów, bo na tagach Playstation sporadycznie pojawi się jakiś post związany z Xboxem nie licząc trolli

Elektronika to nie religia jeśli ktoś poczuje, że jest dymamy to zwyczajnie zmieni sprzęt/system na innej marki i nie będzie robił wokół tego zamieszania

Psioczycie na korporacje i konsumpcjonizm a sami walczycie w ich imieniu wyzywając siebie wzajemnie dając pożywkę komuś, kto w rzeczywistości widzi jedynie wasze banknoty a personalnie ma Was totalnie w dupie a właściciele tych korporacji piją za zdrowie takich głąbów jak Wy (bez względu kogo reprezentujecie)

Pozdrawiam wszystkich ogarniętych i nie dających się ponieść tym wojnom ludzi. Jest sobota usiądźcie sobie na kanapie odpalcie sobie gierkę z GamePassa albo włączcie sobie coś na Playstation i bawcie się wszyscy dobrze jak cywilizowani ludzie a jeśli gaming dostarcza Wam tyle emocji i powoduje skrajne zachowania społeczne to zalecałbym udanie się do specjalisty bądź też znalezienie innego hobby

#ps5 #ps4
  • 17
@Irritum: Pewnie tak jest i broń Boże nie sugeruję, że jedni są w tej kwestii lepsi od drugich. Sam jestem "w obozie" Sony ale początek tej generacji jest na plus bardziej dla X'a dlatego spokojnie obserwuję sytuację jak uznam w sobie, że niestety Sony zboczyło z kursu za bardzo to kupię sobie XSX bez trollowania, wyzywania i narzucania komuś swoich racji na siłę
Elektronika to nie religia jeśli ktoś poczuje, że jest dymamy to zwyczajnie zmieni sprzęt/system na innej marki i nie będzie robił wokół tego zamieszania


@Danio_1992: to nie do końca jest prawda. To znaczy tak, elektronika to nie religia, ale ludzie przywiązują się do marek. Poza tym dochodzi taka kwestia, że jak ktoś ma PS4 i bibliotekę gier i wykupionego ps+ na ileś lat do przodu (a zdarzają się takie osoby) lub
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Danio_1992: Kilku nadgorliwcow się podnieca każdym newsem, reszta jest normalna i można coś pogadać na tagu. Chyba trzeba to traktować jako rozrywkę i pośmiać się czasem, za miesiąc Microsoft coś odwali i będzie w drugą stronę.
@Danio_1992: Ja już od czasów przed premierą czytałem jak to Sony już na starcie przegrało tą generację, bo na wykopie piszą, że gejpas w promocji za 4zł a na Sony gry po 350zł xD. W dodatku MS porozsyłał egzemplarze konsoli przed premierą do różnych jutuberów a Sony pokazało tylko filmik z rozkręcania konsoli. "Co za żenada" czytałem na wykopie. A potem się musiałem natrudzić żeby swój egzemplarz konsoli dostać bo co
@Tommy__: „Microsoft nie musi konkurować z jakimś Sony, jego gamepass jest dostępny na ponad miliardzie komputerów, więc i tak wygrał tę generacje i konkurencją dla nich jest Facebook czy Google”. Mniej więcej tak wygląda dyskusja( ͡° ͜ʖ ͡°)